PHOTON T20 PH7215EX mercekli çift duy büyük kafa dipsiz duy japon tipi Beyaz Led Ampu

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? Kaliteli bir ürün müdür? Aracın farına zarar veriyor mu? Serviste önceden led gündüz farı taktıklarını söylemişlerdi. Ancak bazı lambaların eriyip farı bozduğunu söylediler. Ne kadar doğrudur bilmiyorum tabi. Bi beyaz lamba takacağız diye de 3-5 bin masraf çıkmasını da istemem tabi. Ancak sağlam olduğu bilsem sarı halojenleri de hemen çıkarırım. Konu hakkında bilgisi olan bilgilerini paylaşırsa sevinirim. IMG_9699.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Photon orta kalite bir üründür t 20 beyaz dipsiz halojen olanını araçta kullanıyorum 1 .5 yıldır led olanı da deneyeceğim photon için karar vermeden forumda araştırma yapmanı tavsiye ederim ali expres ten alıp takanda var halojende led de sıcak çalışıyor orjinalinde faklı değildir bir çukura düşersin keser patlar gider ama led iyi dir canbuslu olursa candır saygılar

Sizin dediğiniz t20 beyaz dipsiz halojen diye aratıyorum internette. Hepsi de photon marka çıkıyor. Bunun başka bir markası yok mu, adı sanı. Sadece t20 mi yani?

Geri