Rüzgar sesi

1 ay önce araç aldım. 5000 km oldu. Rüzgar sesi gelmeye başladı belirgin 110 san sonra. Aynı problem olan var mı. Çözümü var mı

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam mesajları bir yere yazmanız takip açısından kolay olur. Ayrıca benim aracımda da rüzgar sesi 110-120 den sonra başlıyor sedan hb ayni zaten

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Kapı çevresindeki lastik fitillerin tamamına silikon sprey sıkın. Bu işlem bazen sonuç veriyor.

"Vtec" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aracınız
Sedan aracım. Belki yeni farkettiğim için çok dinliyorum . 0 araç olduğu için takıntılık yaptım. Normal mi acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

En güzeli müzik sesini açıp yola devam etmek bende farkettiğimde baya garipsedim açık cam felan mı var diye baktım baya bi ama bildiğin baya ses alıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hayret birşey. Honda şu rüzgar işini bir halledemedi. Hadi bizde vtec 2 var. Alışkınız kabullendikte. Artık şu yeni kasaya hiç mi hiç yakışmıyor!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Rüzgar sesi derken? Bir yerden içeriye hava giriyordur hocam. Deliği bulup kapatıcaksın yani.
Bende 100 km. Den sonra rüzgar sesi geliyor. Dikkat edersen duyuluyor. Ben delikten şüphelenmiyorum. Fitillerden şüpheleniyorum. Arka sağ ve sol ve ön sağ iyi. Sol önde daha çok hissettim. Araç 17 yaşında metal yorgunlukta var. Müziği açtın mı hiçbirşey duymuyorsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
Caner
Aracınız
Civic Type R
Hocam mesajları bir yere yazmanız takip açısından kolay olur. Ayrıca benim aracımda da rüzgar sesi 110-120 den sonra başlıyor sedan hb ayni zaten

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba. 2-3 ay önce 2018 fk8 type r araç aldım. Camın dış köşelerinde siyah yerlerde baloncuklar oluştuğunu gördüğüm için alır almaz ön camı değiştirttim serviste garantiden. Daha sonra araçla 120-130 üstüne çıktığımda rüzgar sesi almaya başladım. Aracı yeni alıp direk cam değiştirdiğim için cam değişiminden mi oldu anlayamıyorum. Sanki şoför tarafı yanindaki sol ön camdan geliyor gibi. Aşağıda resimde işaretledim. Sizdede durum aynı mı yoksa ön cam değişiminden dolayı mı gelmeye başlamıştır bu ses? çünkü google yazdığımda bu sorun cam değişiminden sonra oldu diye yazanlar var.

Geri