Ses kalitesini arttirma

Aracınız
Arkadaşlar merhaba, fc5 aracım için ses kalitesini arttıracak bi sistem düşünüyorum. Bangır bangır full bas dinleyen birisi değilim. Normal volume de kaliteli bir ses ariyorum yani. Tınısı net olacak. Piyasada bir çok yer var malum ama çevrem olmadığı için kazık yemekte istemiyorum. Istanbul anadolu yakasında satın almadan test edebileceğim, montaj dahil yonlendirebileceginiz bir yer var mı ve tahmini fiyat kaça patlar?

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba, fc5 aracım için ses kalitesini arttıracak bi sistem düşünüyorum. Bangır bangır full bas dinleyen birisi değilim. Normal volume de kaliteli bir ses ariyorum yani. Tınısı net olacak. Piyasada bir çok yer var malum ama çevrem olmadığı için kazık yemekte istemiyorum. Istanbul anadolu yakasında satın almadan test edebileceğim, montaj dahil yonlendirebileceginiz bir yer var mı ve tahmini fiyat kaça patlar?

https://www.civictr.com/showthread.php/7981-Ses-sistemi-yardım

Aracınız
Teşekkür ederim [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION], ben yinede mesajımdan önce bakmıştım foruma. Değişik marka anfi, hoparlor, bas vs konularda geçiyor. Arkadaslar bireysel olarak tecrübelerini yansıtmışlar sağolsunlar. Ancak satın alma, montaj, tavsiye edilen, referans bir firma göremedim. Anahtar teslim bu işi halletmek istiyorum. Belki bu konuda bir yanıt alabilirim.

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracınız
Fc5 orginal kolonları cok kötü fb7 kullanıcısıyım 1 hafta fc5 kullandım aradaki fark cok fazla anfi bas koymadan sevıyeyı arttırmak ıstersenız kolonları değiştirin ses baya değişir fb7 dede arka kolonlar cok kotuydu ben değiştirdim baya farkettı ama siz hem ön hem arkayı değiştrin sizin işinizi görür anfiyle bassa girip arabanın her yerini söktürmeyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri