Shell lpg

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar İstanbul anadolu yakasında oturup denk gelen olur,kartal oto sanayiden çıkıp pendiğe doğru gelirken sağda shell var. Depoyu doldurdum 120 tl ye, 66 km de 2 seviye düşünce şüphelenip kurtköy içerisindeki başka bir shell den tekrar doldurdum 38 tl/12 lt lpg aldı. 66 km / 9.1 lt yakıt tüketim değeri / 12 lt lpg tüketimi felaket bişey benzinde bu kadar yakmaz. 2.dolduruşumdan sonra yine 46 km yol yaptım 9.3 lt tüketim değeri ve 14 tl lik gaz aldı araç. Litre fiyatı iki yerin de aynıydı 3,15 tl. Diyeceğim şu ki e-5 üzerindeki kartal oto sanayiyi geçince sağdaki shell den uzak durun.Şahsa ait biyermiş,büyük ihtimalle de pompada hile işi dönüyor. Civiclerin lpg de 50-60 krş yakması inanılır gibi bişey değil. Kurtköydeki shell den aldığımda sordum shell de olsa her yerden gaz almayın böyle şeyler olabiliyor denildi.Dikkat !!!

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

neasy

0
Aracınız
LPG de yakıt alınan saat, pompanın basıncı gibi daha pek çok etmen var. Sağlıklı ölçüm için tamamen bitmesini bekleyin derler. Benzin,dizel gibi pompa üzerinden hesaplama yapmanız sizi yanıltır. Geçmiş olsun diyeceğim ama
Eniştemin Shell istasyonu var. Sürekli denetim halindeler. Dediğiniz durumun olması çok zor bir ihtimal. Bayi kodu ile shelle şikayet edebilirsiniz. Anında ilgilenirler. Çok zor ama Eğer ki böyle bir katakulle yapıyorlarsa ceksinler cezalarını.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
LPG de yakıt alınan saat, pompanın basıncı gibi daha pek çok etmen var. Sağlıklı ölçüm için tamamen bitmesini bekleyin derler. Benzin,dizel gibi pompa üzerinden hesaplama yapmanız sizi yanıltır. Geçmiş olsun diyeceğim ama
Eniştemin Shell istasyonu var. Sürekli denetim halindeler. Dediğiniz durumun olması çok zor bir ihtimal. Bayi kodu ile shelle şikayet edebilirsiniz. Anında ilgilenirler. Çok zor ama Eğer ki böyle bir katakulle yapıyorlarsa ceksinler cezalarını.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam normalde 30-32 krş yakan araç hangi pompadan hangi saatten alırsan al 2 katına çıkmaz. Bu arada gazı da gece 2 gibi aldım serindı yani hava , sahıs yeri olduğundan ben her şeyi beklerim, burası istanbul herşey olabilir :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri