Sinyalli-Gündüz farlı sis

Merhaba elinde bu üründen olan kullananlar yorumlayabilir mi? Montajı nasıl yapılır? Gündüz yanacak gece normal farlar devreye girince sönecek şekilde yaptıran var mı? Servise sordum 1200 tl fiyat çekti sağ olsunlar.IMG_9653.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Egemen Ertaş Yerine montajı kolay da elektrik hat kısmını elektrikçiye yaptırmakta fayda var.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Abi bende var da bu urunle ayni degil. Montaji falan cok farkli bunun montajini iyi bir elektrikci basit bir sekilde yapar ama bizim kasanin montaji cok zor komple tamponu indiriyorlar :) @maksu

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba elinde bu üründen olan kullananlar yorumlayabilir mi? Montajı nasıl yapılır? Gündüz yanacak gece normal farlar devreye girince sönecek şekilde yaptıran var mı? Servise sordum 1200 tl fiyat çekti sağ olsunlar.Ekli dosyayı görüntüle 248836

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba .

Fc5 kullanıyorum ama , bende sonradan aşağıdaki resimlerini göreceğiniz gündüz ledlerinden taktım. Çalışma prensini aynı . Her iki taraftan sinyal modu için sinyale kablo çekiliyor. Gündüz farı da direkt kontağa bağlanıyor . Ancak farlar yanınca sönsün istiyorsanız araya küçük bir role takılıyor . Ama ben taktırmadım. Gündüz gece yanıyor ve kontrol ettim rahatsızlık vermiyor . Işık şiddeti gece içinde gayet uygun. Image1540999601.967539.jpgImage1540999623.342515.jpg

Sadece hayalet

Aracınız
bende var bu ürün. montajını elektrikçiye yaptırdım. normalde beyaz yanıyor , sinyal verdiğinde sarı yanıp sönüyor. güzel ürün ancak zamanla beyaz ledler yanmaz hale geliyor. dayanıklı değil. yarın vakit bulabilirsem fotosunu atarım.

Merhaba .

Fc5 kullanıyorum ama , bende sonradan aşağıdaki resimlerini göreceğiniz gündüz ledlerinden taktım. Çalışma prensini aynı . Her iki taraftan sinyal modu için sinyale kablo çekiliyor. Gündüz farı da direkt kontağa bağlanıyor . Ancak farlar yanınca sönsün istiyorsanız araya küçük bir role takılıyor . Ama ben taktırmadım. Gündüz gece yanıyor ve kontrol ettim rahatsızlık vermiyor . Işık şiddeti gece içinde gayet uygun. Ekli dosyayı görüntüle 248839Ekli dosyayı görüntüle 248840

Sadece hayalet
Hocam teşekkür ederim yeterince açıklayıcı olmuş?

Geri