Sübap ayari yakit tuketimi

Beyler basit bir soru soracagm. Fb7 2016 aracm var. 43000 de sübap ayari yaptirdim. anlik yakit tuketimi eskiye nazaran artti gibime geliyor. Boyle birsey olablirmi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Normalde motor daha sessiz çalışır yakıt düşer

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ayarı tutturamazlarsa olabilir çalışmada sürüşte motor sesinde sorun yoksa 20 bin sonra birdaha yaptır şimdi hiç uğraşma yakıttan başka sorunun yoksa...

Aracınız
Bende 44 bin de aysr yaptırdım 2. Depo yı kullanıyorum ilk depo da yakıtın baya arttığını farkettşm. Devam edecek mi takip ediyorum

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Necat

0
Normalde motor daha sessiz çalışır yakıt düşer

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
56 binde yaptırdım ses durumunda bir değişiklik olmadı. Usta egzoz
Supaplarının ikisinde biraz sıkışma olduğunu söyledi diğerlerinde pek bir ayar bozulması olmadığını söyledi. LPG ayarı gerekirmedigini söyledi. Sonuç yakıt tüketiminde artış gözlemledim. İl dışında 1lt 13km giderken ayardan sonra 11kmyi pek geçmedi nasıl ayarı anlamadım. Usta yetkili servisten çıkma bir ustaydı

SM-T700 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
56 binde yaptırdım ses durumunda bir değişiklik olmadı. Usta egzoz
Supaplarının ikisinde biraz sıkışma olduğunu söyledi diğerlerinde pek bir ayar bozulması olmadığını söyledi. LPG ayarı gerekirmedigini söyledi. Sonuç yakıt tüketiminde artış gözlemledim. İl dışında 1lt 13km giderken ayardan sonra 11kmyi pek geçmedi nasıl ayarı anlamadım. Usta yetkili servisten çıkma bir ustaydı

SM-T700 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracın geçmişini biliyorsun ki farkı hemen anlamışsınız. Düzgün bir ayar yapılmamış kanısındayım. Motor tam soğukken iyi ayar olur. Bence durum düzelmez ise aynı ustaya gidin ücretsiz birdaha yapmalı. Yoksa başka usta bulun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri