Tasarruf işi Bitti Artık, 6.85 TL Benzin Litresi

Aracınız
Vergileri eleştirirken atladığınız nokta vergilerin özünde hiç de kötü bir şey olmaması. Hatta benzin fiyatlarının daha ağır vergilerle arttırılması taraftarıyım. Fakat devlet bu vergileri bize geri vermiyor, sorun da bu.

Mesela çocuğunuz seküler bir eğitim alsın istiyorsanız özel okul bulmak zorundasınız. Devlet bunun güvencesini vermeyi bıraktı. Yılda 30 bin gitti.

Veya hasta oldunuz, ultrason çektirmek zorundasınız diyelim. Devlet hastaneleri 8 ay sonraya randevu verirken özel hastanelerde 45 dk sonra içeri alınıyorsunuz. Sağlık sigortası sadece teoride kaldı.

Devlet keşke daha çok vergi alsa ama aldığı her kuruş vergiyi halka hizmet olarak döndürse.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=13114]Mostrivia[/MENTION] zaten insanlarin en buyuk elestirisi de o vergilerin ucaga saraya falana filana gitmesi. Dediginiz gibi halka donse kimsenin sikayeti olmaz. Konuyu mumkunse burada kapatalim. Isin boyutu degismeden. [MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] [MENTION=11776]ywzckr[/MENTION]

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Kardeşim konuyu kapatalım hem fikirim :eek:k:
[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] [MENTION=11776]ywzckr[/MENTION] Arkadaşlar tüm yazdıklarınızı baştan sona okudum, saygı çerçevesinde fikirlerinizi aktardığınız için teşekkür ederim.

ywzckr

0
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Kardeşim konuyu kapatalım hem fikirim :eek:k:
[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] [MENTION=11776]ywzckr[/MENTION] Arkadaşlar tüm yazdıklarınızı baştan sona okudum, saygı çerçevesinde fikirlerinizi aktardığınız için teşekkür ederim.

Estağfurullah hocam bizde bu platformun acik kalmasini sagladiginiz bilgi paylasabildigimiz icin tesekkur ederiz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri