Tramer kayıtı hakkında bilgi.

Aracıma takas olarak düşündüğüm başka bir araç var. Aracın tramerinde kz1 ve kz2 yazıyor miktar yazmıyor. Bu araç tramersiz mi oluyor ? Miktar yazmamasının nedeni nedir ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracıma takas olarak düşündüğüm başka bir araç var. Aracın tramerinde kz1 ve kz2 yazıyor miktar yazmıyor. Bu araç tramersiz mi oluyor ? Miktar yazmamasının nedeni nedir ?

Miktar yazmıyor ise kaza işlemleri trafik sigortası ile yapılmıştır, bu karşı tarafın hasarı da olabilir, karşı tarafın sigortası kullanılarak aracın kendin de yapılan işlemler de olabilir.

Aracınız
Bildiğim kadarıyla ve başıma geleni söyleyim ben kaza yaptım. Ama karşı taraf %100 suçluydu. Benim tramere kaza ve miktar yansıdı. Onun tramere ne yansıdı bilmiyorum

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sual: Sms içeriğinde hasar tutarı neden görünmüyor?
Cevap: Hasar Geçmişi Sorgulama hizmetiyle sunulan hasar bilgileri, 2003 yılından itibaren sigorta şirketleri tarafından Merkezimize gönderilen Kasko ve Trafik sigortası hasar ödemeleri ile sınırlıdır. Tutar detayı Merkezimize gönderilmemiş hasarlar ile Trafik hasarları için tutar bilgisi verilmemektedir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu paylaşım ek bilgi olsun.

Yasal Uyarı:

​Hasar Geçmisi Sorgulama hizmetiyle sunulan hasar bilgileri, 2003 yılından itibaren sigorta şirketleri tarafından yapılan kasko ve trafik sigortası hasar ödemeleri ile sınırlıdır. Hasar bilgileri cam hasar ödemelerini içermemektedir.

Tutanak sorgulama hizmetinde trafik kazasına karışanların kendi aralarında tuttuğu Kaza Tespit Tutanağı (KTT) bilgileri esas alınmıştır. Polis ve jandarma tarafından tutulmuş kaza bilgisi kayıtları bu hizmet kapsamında yer almamaktadır.

SMS sorgulamalarında cevap mesajında kullanılan bilgiler Sigorta Şirketleri tarafından merkezimizin kayıtlarına girildiğinden, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) cevap niteliğindeki mesaj içeriği ile ilgili olarak hiçbir hukuksal sorumluluğu kabul etmez. Mesaj içeriğinde yer alan bilgilerdeki olası hatalar sebebiyle SBM'ye husumet yöneltilemez.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız

Eğerki sizin aracınızda her hangi bir sigortadan işlem yapılmadıysa, o zaman TRAMER kaydı çıksa bile tutar yazmaz. Eşimin aracı ile otoparkta bir sürtme olayı yaşadık. Karşı taraf ile KTT yapıldı ve karşı taraf aracını bizim trafik sigortasından yaptırdı ancak biz kendi aracımızı yaptırmadık (pasta cila ile geçti). TRAMER'de bizim aracımızda tutar yazmıyor çünkü aracı yaptırmadık... eğerki sigortayı devreye sokmuş olsaydık o zaman TRAMER'e tutar yansırdı...

Eğerki sizin aracınızda her hangi bir sigortadan işlem yapılmadıysa, o zaman TRAMER kaydı çıksa bile tutar yazmaz. Eşimin aracı ile otoparkta bir sürtme olayı yaşadık. Karşı taraf ile KTT yapıldı ve karşı taraf aracını bizim trafik sigortasından yaptırdı ancak biz kendi aracımızı yaptırmadık (pasta cila ile geçti). TRAMER'de bizim aracımızda tutar yazmıyor çünkü aracı yaptırmadık... eğerki sigortayı devreye sokmuş olsaydık o zaman TRAMER'e tutar yansırdı...

Sağolun hocam yardımcı oldunuz

Geri