Turuncu gündüz farı hk.

Direksiyonu tersi istikamete dışarı doğru çevirin.çamurluk klipslerini bur kaçını çıkarıp takabilirsiniz

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar gündüz farına led taktım.ancak farlar yandığında ampül yanmıor.gündüz farı yanıuyor sadece.ledler arızalı diye normal turuncu ampul taktım.onlar da farlar yandığında sönüyor.sadece gündüz farı olarak yanıyor.parklar yanmıyor sanırım.ampüller çift duy.neden olabilir acaba.

anemon

0
arkadaşlar gündüz farına led taktım.ancak farlar yandığında ampül yanmıor.gündüz farı yanıuyor sadece.ledler arızalı diye normal turuncu ampul taktım.onlar da farlar yandığında sönüyor.sadece gündüz farı olarak yanıyor.parklar yanmıyor sanırım.ampüller çift duy.neden olabilir acaba.
Gündüz farı T20 21/5w tır.gunduz 21 watt yanar.farlari yaktığında 5w yanar.2 modlu yani.yanliş anlamadıysam sizin ampuller sadece 21w olanlardan.oyuzden sadece 21 w olarak gündüz kısmı yanıyor.dogru ampul tipi ile sorun cozumlenecektir

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Aracınız
Turuncu camlı ampul taktırdım 30 liraya çok memnun kaldım tavsiye ederim. Sadece ampulün turuncu boya ile boyanmış değil camı turuncu olmasına dikkat edin solmaması için

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ampulu nasıl değiştirdiler. Bende degistirmek için bi elektrikciye gittim bana tampon yada camurluk sokulmesi lazım dedi. Bende vazgeçtim.

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ampulu nasıl değiştirdiler. Bende degistirmek için bi elektrikciye gittim bana tampon yada camurluk sokulmesi lazım dedi. Bende vazgeçtim.

İyi yapmışsınız
Çamurluk içi davlumbazın 2 klipsini sökün
Davlumbazı rahatça esnetin korkmayın kırılmaz elinizi kolun yarısına kadar sokup çevirin çıkar kabloyla beraber.sonra ledi takıp tekrar çevirerek oturtun
Direksiyonu çalışacağınız tarafa çevirirseniz daha rahat edersiniz
Biraz elleriniz çizilecek haberiniz olsun
Kolay gelsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İyi yapmışsınız
Çamurluk içi davlumbazın 2 klipsini sökün
Davlumbazı rahatça esnetin korkmayın kırılmaz elinizi kolun yarısına kadar sokup çevirin çıkar kabloyla beraber.sonra ledi takıp tekrar çevirerek oturtun
Direksiyonu çalışacağınız tarafa çevirirseniz daha rahat edersiniz
Biraz elleriniz çizilecek haberiniz olsun
Kolay gelsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim hocam

escala

0
Aracınız

Evet dedikleri gibi tampon falan sökülmüyor kesinlikle davlumbazdan elini sokarak hallettiler

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri