Turuncu gündüz led

Aracınız
Photon orta kalite diğerlerine göre iyi marka tavsiye ederim ürünlerini aldım ve taktım ancak muayene sıkıntı cıkardılar trafik yönetmeliğine uygun değil diye kusur yazıldı değiştirip beyaz olanı taktım onada cok dikkatli baktı ancak geçti turuncu gündüz led veya ampül polis de sıkıntı yaşar hocam bilginiz olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Photon orta kalite diğerlerine göre iyi marka tavsiye ederim ürünlerini aldım ve taktım ancak muayene sıkıntı cıkardılar trafik yönetmeliğine uygun değil diye kusur yazıldı değiştirip beyaz olanı taktım onada cok dikkatli baktı ancak geçti turuncu gündüz led veya ampül polis de sıkıntı yaşar hocam bilginiz olsun

Bu gösterdiğim ürün araca uyum sağlar değil mi veya uyum sağlasa bile bir sıkıntı arıza meydana getirir mi

Aracınız
Bu gösterdiğim ürün araca uyum sağlar değil mi veya uyum sağlasa bile bir sıkıntı arıza meydana getirir mi

t 20 dipsiz ampul Led de olsa halojen de olsa sıkıntı ne kadar süre çalışacağı şans işi ampul olanın beyaz turuncu zamanla rengi soluyormuş ? bilmiyorum ben beyaz kullanıyorum 1 yıldır sıkıntı yok kendim taktim ayrıca takarken dikkat etmen gerekli yerine tam oturması kırılırsa farın içine girebilir parçalar led daha uygun gibi resimde paylaşayım bilgi olsun saygılar
IMG_1953.jpg Honda ampül.jpg

Aracınız
Bende de aynısı var 40 liraya almıştım 1 yıldır kullanıyorum emin olun Led arıza yaptığında fari bile eritir. Halojenden korkmayin tek dikkat etmeniz gereken tüm ampuller için geçerli bu insan eli değmesin camina. Ter yarı yarıya ömrünü kısalıyor hemde daha sağlıklı benim sadece arka sinyalleri Led uzun yanan lambalarimi Led hiçbir zaman yapmam.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende de aynısı var 40 liraya almıştım 1 yıldır kullanıyorum emin olun Led arıza yaptığında fari bile eritir. Halojenden korkmayin tek dikkat etmeniz gereken tüm ampuller için geçerli bu insan eli değmesin camina. Ter yarı yarıya ömrünü kısalıyor hemde daha sağlıklı benim sadece arka sinyalleri Led uzun yanan lambalarimi Led hiçbir zaman yapmam.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

El ile tutma konusu doğru eldiven ile takmıştım bunu belirtmen iyi oldu unuttum paylaşırken led arıza yapar sa farı eritir led ampulden 10 kat bence üstün ve orjinali dahil hepsi yuvaya fara sıcaklık ile zarar veriyor çok sıcak çalışıyor uzun far şimşek ve tüm ışık led benim beyaz çok da memnunum artı ve eksileri ile ilk aldim seyir ampulü kaldi değiştirmedim ışık gücü led e göre orta sorun varmi hayir tavsiye edermiyim hayır led candir canlılık katar ..

Geri