Uzaktan araç çalıştırma fonksiyonu (Remote start)

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu konuyu çözebilen olmadı sanırım daha havalar çok soğudu 7 kasa BMW konforu olur ama sanırım çözen olmadı daha

Hem kış günlerinde aracı önceden ısıtmak için hemde lpg li araçlarda araca binmeden lpg ye geçirmek için güzel olur aslında. Sonuçta orjinalinde olan bi özellik. Ben en çokta araca binmeden evden çıkarken çalıştırıp araca gidene kadar lpg ye geçmesini isterdim.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Güvenlik sebebiyle ust duzey insanlar bunu kullaniyor. Ust segmentlerde rahat bulunur belki. Bir de cok pahaliya gelir bence.

ywzckr

0
Hem kış günlerinde aracı önceden ısıtmak için hemde lpg li araçlarda araca binmeden lpg ye geçirmek için güzel olur aslında. Sonuçta orjinalinde olan bi özellik. Ben en çokta araca binmeden evden çıkarken çalıştırıp araca gidene kadar lpg ye geçmesini isterdim.

Hocam orjinalindeki ya beyin ya sigortanin alici ile baglantisi yada reciever tamamen bizdekinden farkli, onun degismesi yada ayarlanmasi ve Anahtar degisimi gerekli bunun icin sadece anahtar bile cok pahali, hadi diyelim cinden getirttik yaptik o da ucuz bir cozum degil o yuzden kimse bu topa girmez diye tahmin ediyorum. Cunku exelerde zaten verdigi ozelliklerin %90 i var remote start icin ben almam acikcasi, elegance sahibi arkadaslar anahtarsiz calistirma gibi ozellikler icin yapan nadiren olabilir ama genel olarak aracin orjinalligini bozacak bir parca arizalansa yaptirmaya usta bile bulamayiz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Üstadim bende araştırdım ettim lpg ye geçene kadar çalıştırıp sonra yola çıkmak yani ilk başta düşününce çok karlı gibi geliyor ama sonradan acılan sıkıntılar oluyormuş çünkü gaz benzinin yapısından daha soğuk olduğundan benzinde yapılan yağlanma pistonların filan çalışmasında benzinde hareket edip aracın kendisinin lpg ye geçmesi çok daha sağlıklıymış bunu bilgisayar ortamında lpg ye geçişinin düşük ayarına çekebiliyorlarmış ama en güzeli hiç ellettirmemek soğuk motora direk gazi verirseniz ilerde bununla ilgili sorun açabilir ama tabiki aracınınızı soğuk havalarda çalıştırıp hemende hareket etmeyin iki dakika kadar park halinde çalışırsa daha iyi ben baya araştırdım bu konuyu tabiki burda olan ustalarımız varsa bizlerim yalnışını düzeltsin ki bizde daha iyi öğrenelim

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar bende 2018 civic elegance var. bende anahtarsız giriş ve uzaktan çalıştırma özelliği istiyorum işin açıkcası.
bunu bir bayiye falan soran oldumu acaba burda honda bayisi yok. yapılabiliyormu bilmiyorum. bunu bayilerden talep edersek hiç olmazsa garanti kapsamından çıkmaz.
bunun hakkında fiyat bilgisi alan olursa buradan paylaşsa iyi olur. dışarıda anahtarsız giriş yapılabiliyor ama garantiden çıkıyor diye biliyorum.

Geri