Vtec 2 makyajsız ufak modifikasyon önerisi

Aracınız
Arkadaşlar merhaba ben 2002 es7 civic 1.6 vtec aracına sahibim aracım tamamen orijinal sizce ne gibi minimal modifiyeler yapabilirim

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hafif görsellik katmak için:
> Cam Filmi.
> Ön arka tozluk.
> Marşpiyel.
> Önde sis yoksa takım olarak alınabilir.
> Egzos ucu.
> Kapı çıtası.
> Honda amblemi alınır. Veya kendi amblemini kırmızıya boyata bilirsin.
> Pleksi plakalık. İstediğini yazdır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız

Arkadaşlar merhaba ben 2002 vtec 1.6 otomatik araca sahibim aracım tamamen orijinal sizce neler yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim IMG_2432.jpgIMG_2435.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Öncelikle ben konyada yaşıyorum ve lastikçiyim yani jant konusunda istediğim şeyi ayarlayabilirim ama orijinal jantları hoşuma gidiyor ilk işlem onları temizleyeceğim ama nasıl temizleyeceğimi söyleyebilirsiniz herhangi bi fikrim yok
2. Olarak ön farlar tamamen güneşten solmuş durumda hiç güzel gözükmüyor araç gece felan , sinyalleri led yapmayı düşünüyorum farlar bi xenon düşünüyorum , arka stopları da bi sonraki makyajlı kasanın stoplarıyla değiştirmeyi düşünüyorum , içine de multimedya ve ses sistemi düşünüyorum öyle yayları kestiriyim felan diye bi düşüncem yok ancak egzoz bu ara popcorn egzozlar çok dikkatimi çekiyor ama araçta randıman alır mıyım nasıl olur bilmiyorm bilenler aydınlatabilir
Mi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Başta aklıma gelenleri belirtmiştim.
Jant için hazır temizleyiciler satılır. Pas için ilerlemesini önlersin sıkıntılı yerleri boyanabilir.
Ön farlar için öncelikle köpüklü su ardından 2000 zımpara çek. Yıka ardımdan 1500 zımpara çek. Yıka ardından far parlatıcı ile güzelce ovala eskisinden eser kalmaz.
Arka stoplar orjinalleri çok pahalı. Çıkma uygun bulursan kaçırma. Yan sanayi Kore yapımı var güzel hemen solma falan yapmıyor. Birlikteki güzel. Kutlu ve Karabaşa da fiyat sorulabilir.
Duble için güzel birşey 1000 TL. Den başlar.
Forumda araç temizliği bölümü var orayada bir göz atın derim.

Aracınız
IMG_3347.jpgIMG_3344.jpg temizlemeden önceki hali ve temizledikten sonra halini fotoğrafladım , toplamda 30₺ işçilik verdim yarın da ampulleri beyaz yapıp american park modülü yapacağım

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ekli dosyayı görüntüle 7760Ekli dosyayı görüntüle 7761 temizlemeden önceki hali ve temizledikten sonra halini fotoğrafladım , toplamda 30₺ işçilik verdim yarın da ampulleri beyaz yapıp american park modülü yapacağım

30 tl. Başkası hepsi içinde yaptıysa bedava. Güneşte zamanla sararıyor. Far parlatıcı alıp arada bir silersen tertemiz kalır.
Yusuf hocam Baya Baya Hondacı çıktın. Seviyorsun araba ile uğraşmayı.

Aracınız

Benim işlem şöyle oldu sanayiden sevdiğim bi abime yaptırdım , önce yıkadık daha sonra 2000 zımpara çekti sonra tekrar su tuttuk ardından 1500 çekti en sonunda da pasta makinesiyle pasta attı IMG_3357.jpg

Son düzenleme:
Geri