Whatsapp

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar Honda grubu kursak whatsappdan nasıl olur

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İlk olarak forum işlevselliğini ve aktiflik durumunu yitirir, diğer bişey de forumda bilgi alışverişini konulara göre ayırıyoruz ve geçmişe dönük bilgi edinilebiliyor ilgili konu grubuna girerek. Böyle bir grup kurulduğunda bir çok kişi sorunlarına oradan çözüm bulmaya çalışacak ve bu da karmaşıklığa sebep olacaktır. Sabah kalktığınızda bu WhatsApp grubunda yüzlerce okunmamış mesaj olduğunu düşünün, okumayacaksınız muhtemelen , çoğu kişi de oturup tek tek okumayacak. Belki de sizi ileride ilgilendirecek,yaşayacağınız bir sorunun cevabından mahrum kalmış olacaksınız. Şansi fikrim bana pek mantıklı gelmedi

iPhone cihazından gönderildi.

En azından fotoğrafta paylaşabiliriz yaptığımız değişiklikler konusunda o bakımdan demiştim

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Fikrinize saygı duyuyorum ama forumdaki düzen WhatsApp grubunda kesinlikle sağlanamaz ve amacı dışında gereksiz mesaj trafiği yaratacağı için emin olun kısa bir süre sonra çoğu üyemiz gruptan ayrılacaktır.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Whatsapp da sıkıntı şu herkes her konudaki mesajı aynı yere yazıyor geri kalanlar başka konudaki mesajları yazıyor karmaşa oluyor. Konunun takibi zor oluyor sorduğun sorular kaynıyor çoğu zaman .

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Donem donem whatsapp acilma konusu gundeme geliyor fakat whatsapp forum mantigina aykiri oldugu icin boyle bir grup kurmak mumkun degil. Kaldi ki forumdaki 10bin kisiyi tek gruba toplayamazsiniz. Toplarsan daha fena olur zaten surekli bildirim :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bana söyleyecek bir şey kalmamış :)

Geri