Yeni anlaşılan sıfır km aracın satışını durdurabilir miyiz?

Eokyay

0
Dediğiniz gibi ötv kdv hurda evraklarını istedim isteyince dönüş yaptılar müdür bey vergi dairesinde yatirilmayanlarin arasındaysa alacak biz önce işlem yaptığımız evrakları atalım dediler atmadılar

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kötü zamana denk gelmiş hakkaten.

Eokyay

0
Ayrıca söyle birşey var işlemler yapılıp ötv kdv yatırıp hurda işlemi gerçekleşmiş olsa araç adıma tescilli görünmez mi e devlette

Ayrıca söyle birşey var işlemler yapılıp ötv kdv yatırıp hurda işlemi gerçekleşmiş olsa araç adıma tescilli görünmez mi e devlette
Bunu emniyetten plaka talebi yaparak öğrenebilirsiniz. Yada noter den ruhsat oluşuyor mu diye bakarak. Eğer adınıza bi işlem yapılmışsa gözükecektir

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

öncelikle parayı eksik yatırdığınızda bayi işlem yapmaya başlıyor mu? Ben de aynı şekilde vekaletle başka ilden aldım paranın tamamı yatmadan işlemlere başlamadılar.
2-ötv indiriminde bayinin kendisine bir faydası yada zararı yok. Eğer uygulanabilirse yaparız derlerdi yalan söylenecek bir durumu olduğunu zannetmiyorum.
Zaten size faturayı vermek zorundalar. proforma faturasını isteyin ötvsini fiyatını kdvsini hepsini görürsünüz.

Eokyay

0
Istedim zaten ve dünkü proforma faturası bombostu bugün istedim dediğim.gibi once olmaz dediler sonra evraklari isteyince evraklarınız gitmişti ama müdürümüz vergi dairesine gitti işlem gormemisler için gün içinde haber vereceğim denildi ben işlem yapılmış evrakları göndereyim size denildi gonderilmedi

Ekli dosyalar

• 20181101_185339.jpg
    20181101_185339.jpg
    369.3 KB · Görüntüleme: 42
Bu kısmı hiç anlamadım ne yapmaya çalışıyorlar. Çünkü daha satış işlemi olmadan bana proformayı gönderebilmişlerdi. Ayrıca bugün fiyatlarında farklı birşey farkettim. Dün liste fiyatı elegance 135.000 civarıydı bugün güncellemişler 142.000 civarı olmuş. İndirimi duyunca bir günde fiyat artırmışlar. İnşallah indirimli alabilirsiniz az buz para değil ve ayrıca Hakkı'nızda yani

Geri