Yeni Civic Yardım (Yakıt tuketimi)

Aracınız
Dostum benim bende 2015 golf vardı 1.4 manuel comfortline daha 11 bin km de sattım. Otomatik değildi eşim kullanamıyor du bi ikincisi bagaj çok küçük bide yakıt birleşince dedikli bu araç bize olmadı. Ben bu segmentte ki bütün araçları gezdim opel inden tuttu Skoda sına kadar çoğu araç sert Almanlar hariç ZAten astra ve corolla tam bi fiyasko. Düşün bak golf ten inen biri her araçta o rahatı arıyor ama İnan bana ufak tefek şeyler hariç aratmıyor diyebilirim. İç malzemeye gelince o konfor u hissettiriyor 10 cu nesilde çöZmüş bu işi honda. Test sürüşü yap muhakkak hepsini gez. Yeni megan otomatik dizel full paket 113 bin lira bunu da göz önünde bulundur :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Test sürüşü yaptım ondan sonra honda almaya karar verdim zaten... yapi gibi akıyordu yolda... Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.. dikkate alacağım....

Bende bu aralar gozumu lpg cubugundan ayiramaz aldum 8 tane cubuk var cubuklar bende ortalama 38 km de dusuyor bi 40 i gecemedim :)

Arkadaşlar benzinliye sonradan LPG taktırsanızda orijinal fabrikadan alsanızda bir fark yok yakıt gideri bakımından. Nerden mi biliyorum şöyle biz üç arkadasız birimiz benzinli aldı sonradan taktırdı şehir içi 35-37 krs yakıyor LPG fiyatı 2.91 diğer arkadaş orijinal lpgli aldı aynı yerden gaz alıyor aynı is yerine gidiyor 35-37 krs ve ben benzinli biniyorun maalesef 53-55 krs üçümüzün aracıda elegance cvt.

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu arada sonradan takılan LPG araçta motora 25 farklı parçada takılacağını zannetmiyorum çünkü Honda ve Suzuki ile anlaşması olan BRC gerekli tüm parçaları japonların istek ve onayı ile üretti isteyen videoları var corum da takılan sistem videoları. Ayrıca bu son brc sisteminin adı secuent32 araştırın anlarsınız

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri