Yeni hondalarda eco benzinli yokuş performansı hk

Aracınız
Arkadaşlar yeni honda civic eco benzillinin yokuş performansı nasıl.henüz yeni oldu gu için arabam fazla yormuyorum.2 bin kilometreden sonra arabayı acın diyorlar.bendw 150 yi geçmemeye çalışıyorum.çok dogrumu onu da bilmiyorum.kimileri gerek yok.fabrikada zaten test ediliyor deniyor. Sizde durum nedir.aracın motorunu alışma km si var mı.

Aracın yokuş performansı nasıl deneyen var mı.yokuşlarlarda kaç yapıyor.sollamada tıkanıyor mu merak ediyorum.bizim arkadaşda 2017 opel asta var.çekmiyor diyor.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Öncelikle Atmosferik motora biniyorsunuz. Motor tipine göre sürüş değişir. Rampalarda iyi çekiş için Max tork devir aralığında çıkılır. Turbo olmadığı için Max tork da yukarda kalıyor. Hondanın motorundan korkmayın. Uzun soluklu rampalarda benzine alıp çıkarsanız daha sağlıklı olur. Ben öyle yapıyorum. Sol şeritci dizel araçları takip edebiliyorum. Zaten motor sesi beni yeterince gaza getiriyor. Biraz daha yüklensem sellektör yakmak durumda kalıcam. Araçta yükünüz arttıkça rampalarda nazlanır. Buda normal bir durumdur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

nokiac

0

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Yani ranpada araç kaçıyor diyorsun

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fc5'i kullanmaya fırsatım olmadı ama 2005 model civic aracım vardı ve rampada 4000~5500 devir aralığında verdiği ses ve performans muhteşemdi. Rampada gitsin istiyorsanız yakıttan korkmayacaksınız.
Aslan besleyen, etine katlanırmış :):):)

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

FD6 manuel vites aracımın yokuş performansından gayet memnunum. Zaten aynı motor var , ama insanlar ne kullandıklarını bilmiyorlar ondan atmosferik rampada gitmez diyorlar neye göre kime göre gitmez ? Atmosferik motor yapısı gereği devir ister açıkcası 1.6 atmosferik bir sürü araba kullandık içlerinde en nefeslisi honda motoruydu , honda için konuşuyorum 3.500 devire kadar ekonomi 4 bin devir üstü performans

vtec kicked in yo !!!

Geri