Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

Aracınız
hocam iyi günler 2015 elegance sahibiyim bende kısaların xenon uzunların halojen olması hem görüntü açısından hemde performans olarak tatmin etmiyor beni. aracımla genelde uzun yol yapıyorum uzun yolda led uzunlar orj halojenlere göre daha iyi olur mu bunda çok tereddütteyim alıp memnun kalmazsam boşuna para ziyan olur, siz memnun musunuz uzun yolda otobanda denediniz mi hiç bunu öğrenmek istiyorum. teşekkürler şimdiden cevabınız için..
Indirim gelmiş tavsiye ederim normalde 23 dolar nasıl değiştirileceği kanalımda var.
Erkan'ın Hobileri

http://s.aliexpress.com/7vU36vYZ?fromSns=Copy to Clipboard

fuslu

0
Aracınız
Merhabalar ;
2008 Model Fd6 Elegance Aracım var , Öncelikle şunu söyleyeyim en az 20 sayfa yazı okudum burada tam olarak anlamadım ama bu konuda bilgili arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilirlermi?
Kısa farlarımdan biri yandı değiştirmek istiyorum ancak beyaz yapayım madem değişecek dedim
Ledmi iyi xenon mu iyi bunu al bunu kullan diyebileceğiniz bir ürün varmıdır.
Gece yolda yaparım ışık seviyesinin iyi olmasını isterim gözler hafif bozuk:)
Şimdiden yardımlarınız için teşekkur ederim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar ;
2008 Model Fd6 Elegance Aracım var , Öncelikle şunu söyleyeyim en az 20 sayfa yazı okudum burada tam olarak anlamadım ama bu konuda bilgili arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilirlermi?
Kısa farlarımdan biri yandı değiştirmek istiyorum ancak beyaz yapayım madem değişecek dedim
Ledmi iyi xenon mu iyi bunu al bunu kullan diyebileceğiniz bir ürün varmıdır.
Gece yolda yaparım ışık seviyesinin iyi olmasını isterim gözler hafif bozuk:)
Şimdiden yardımlarınız için teşekkur ederim

Gözler sıkıntılı ise sonradan takacağız led ve xenon halojen kadar iyi sonuç vermeyebilir.,

Geri