Önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan 8. nesil VW Golf, ilk resmi görselleri ile karşımızda. Sekizinci nesil 2020 model Volkswagen Golf, 24 Ekim’de şirketin Wolfsburg, Almanya’daki merkezinde tanıtılacak.

Görsellerde yeni kasanın nasıl görüneceği bariz bir şekilde belirgin, tasarımını görme fırsatına eriştiğimiz yeni jenerasyonun önceki kasalara göre çok büyük farklılıklar göstermiyor. Uzun bir süredir resmi kaynaklardan detaylarının gelmesini de beklediğimiz Golf için tanıtımına az bir süre kala bu beklentilere cevap verilmeye başlandı. İpuçlarını tasarım çizimleri üzerinden vermeye başlayan Volkswagen’in bu sanal görseller üzerinden tekrar ilgi çekeceğini söylemek mümkün. Nitekim Golf’ün ön bölümünde kullanılan ve prototip versiyonda da benzerini gördüğümüz yapının, elektronik ortamda çok daha etkileyici görünüyor olması dikkat çekiyor.

Volkswagen, iç tasarımıyla ilgili bir görselde yayınladı. Dijital, teknolojik sürücü odaklı detaylar taşıyan ve ana konsol yapılarının değişerek modernize edildiğini görebiliyoruz. Bir önceki jenerasyona oranla ise hissedilir olsa da devrimsel bir değişimi beklememekte fayda var. Yeni konsolla birlikte tasarımı değişen direksiyonu ve dijital ekranların güncellenen versiyonlarını farklılık yaratacak deneyimler listesinde üste yazabiliriz. Sekizinci nesil Volkswagen Golf, 24 Ekim’de şirketin Wolfsburg, Almanya’daki merkezinde tanıtılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz