akteni kullanıcısının son içeriği

 1. A

  Uzun yolda Sabit hız kaç olmalı?

  Türkiye’de tüm arabalar, lastik boyutları değişmediyse kadranda 3-10km/sa fazla gösterir. Gerçek hızınız GPS’ten okuduğunuz veridir. Radar da bunu okur. 110 limitli bir yolda kadranda 120yle gittiğinizde ceza yemezsiniz çünkü gerçek hızınız 110-117 arasında oluyor. Buna izin veren bir yasa var...
 2. A

  Dizelci arkadaslar buraya

  5.7 yaktığım yolda, klimayı kapatınca 5.2 ortalamaya düştü :) iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. A

  Yakıt Tüketimi

  Hocam klima 26c de bir işe yarıyor mu? Ben en fazla 21c de kullanabiliyorum. Diğer türlü terletiyor iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. A

  V Kayışı Hakkında

  Su pompası da çevirir iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. A

  FC5 Ses Yalıtımı - Bitüself + Kauçuk yanmaz köpük

  Böyle bitüself + kauçuk falan düzgün iş yapmıyor ne yazıkki. Akustik yansıtıcı ve üzerine sönümleyici yapmanız lazım. Bitüself sadece titreşimi ve panelden gelen gürültüyü engeller. Halbuki bunlar gürültünün ana kaynağı değil. Bitüself kapı içine mantıklı. Tabana akustik yansıtıcı gerekir...
 6. A

  Dizelci arkadaslar buraya

  Merhaba arkadaşlar Dün 10.000 bakımı İçin ayışığından teklif aldım: 1100₺ ama 1000₺’ye yaparız dedi. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi için bu para. 5dk önce garantisi bitmiş bir civic için aynı şeylere 500₺ fiyat verdi. Şu fiyatı gördükçe gidesim gelmiyor bakıma iPhone cihazından CivicTR...
 7. A

  Fan motoru

  Klima açarsanız motorun ısınmasını beklemeden fan açılır, normal iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 8. A

  Uzun yolda Sabit hız kaç olmalı?

  Ben dizel veya benzinli yol iyiyse 120, bilmiyorsam ve çok iyi değilse 100-110 arası gidiyorum. ICA yollarında 130. Diğer türlü yakıt İçin yavaş gidince yol bitmiyor, tehlikesi artıyor. iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 9. A

  Ava Honda Civic (2017-2019) Araba Akıllandırma Sistemi

  Ekran menüleri de güzel duruyor. Bir incelemek şart. elegance'daki ekrandan gına geldi, daha fazla uğraşmak istemiyorum. Anadolu yakasında bir teknik servisi var görünüyor. Ellerinde varsa deneyeceğim.
 10. A

  Ava Honda Civic (2017-2019) Araba Akıllandırma Sistemi

  Merhaba arkadaşlar, Şu ürün yeni sanıyorum, sitede de bulamadım hiç yorum veya inceleme, göreniniz, deneyeniniz var mı? Video'lardan gördüğüm kadarıyla ürünün sesli komut sistemi neredeyse gerçek olmayacak kadar iyi çalışıyor. O kadar iyi ki, sanki karşında biri varmış gibi. Bu kadar iyi...
 11. A

  Arka Sis Led

  Yok hocam, bunlar montaj dahil ücretler Ön sis - 500₺ Yan çamurluk - 300₺ Arka - 450₺ Difüzör led - 50₺ iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 12. A

  Arka Sis Led

  Ben de geçen gün gidip taktırdım ön yan ve arkaya 3 çizgili modellerden hepsi. Arkalarla ilgili şikayetim yok. Auto ayarda üstteki stop yanınca alttakiler de yanıyor. Frene bastığında daha şiddetli yanıyor. ŞNT garage’da yaptırdım. Montaj dahil 450₺. Pazarlık yapsanız 400₺’e iner. Yapan...
 13. A

  10.000 Bakım Fiyat Ve Yapılan İşlemler

  Bir arkadaş LPG’li aracını bakıma götürdü. Elegance eco modeli. Servis: Damla oto Ataşehir iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 14. A

  Arka Sis Led

  Bu tip ledlerden hem öne hem arkaya taktırmak istiyorum. Fakat satınalması kolay da nerede taktıracağız? İstanbul Anadolu yakasında işinin ehli, civic’i bilen bildiğiniz bir yer var mı? iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 15. A

  Yetkili Serviste Bakım Skandalı (Motoru Yağsız Çalıştırıp Hareket Ettirme)

  Resmen skandal! Çok geçmiş olsun Hangi servis olduğunu öğrenmeyi sabırsızlıkla bekliyorum iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst