gogo_26 kullanıcısının son içeriği

 1. G

  Fc5 üzerindeki lastik

  Arkadaşlar aracın fabrika çıkışı üzerindeki lastik sanırım yazlık. Yarın istanbuldan ankaraya gitmem gerekiyor. Ancak boluda karla karışık yağmur varmış. Kafamda soru işaretleri oluştu. Araç üzerindeki lastik için yorum yapabilecek var mı. Buzlanma durumunda performansı nasıldır? SM-G950F...
 2. G

  Honda servis indirimi hakkında

  Bende doldurdum. Umarım güzel sonuçlar elde edilir. SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. G

  Navigasyon

  Hocam link çalışmıyor. Elegance paketteki multi-medya için de hack işlemi yapılabiliyor mu? Sadece exe modeldekinde yapılıyor diye biliyordum. SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. G

  Civic e en yakışan renk? Zevkler tartışılmaz ama...

  Benim araç beyaz ama bence en çok füme yakışıyor. Çevremdekiler de aynı şekilde düşünüyor genelde. SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. G

  FC5 otomatik stop etmesi

  Siz hangi serviste işlem yaptırdınız? Istanbulda mısınız bilmiyorum ama. Servistekiler defalarca söyledim anlamadılar . açıkçası başka servise götürmeyi düşünüyorum. SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. G

  FC5 otomatik stop etmesi

  Sorun oldugunda Her zaman aldığım istasyondan aldim ancak dün servise giderken farklı yakıt aldim sanki araç daha iyi gibiydi. Yakıt konusuna da dikkat edeyim. SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 7. G

  FC5 otomatik stop etmesi

  Araç bu sorunu arada yapıyor bu hafta 2 kere yaptı. servise götürdüm. arızayı görmeleri gerektiğini aksi halde honda merkeze garanti kapsamında olması için ispat edemediklerini söylediler. Aracı dün servise bıraktım. 2 kere denediklerini ama sorun görmediklerini söylediler. bir şey yapmadılar...
 8. G

  FC5 otomatik stop etmesi

  arkadaşlar aracım hafif yokuşta vites D konumunda ayağım frende beklerken stop etti. Sonrasında marşa basıp çalıştırıp devam ettim. Bu neden olmuş olabilir? Böyle bir sorunla otomatik araçlarda hiç karşılaşmadım. Servise de danışmayı düşünüyorum bir sorunun göstergesi olabilir mi? Bilgi...
 9. G

  Silecek ve fren sesi

  Sileceği dediginiz gibi deneyeceğim sonucu ben de yazarım.tesekkurler SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 10. G

  Silecek ve fren sesi

  Arkadaşlar aracım 11000 km de ilk kışı silecekler devamlı ses yapıyor. Kis basinda da ses yapiyordu pislik birikmistir diye temizledim ama cozum olmadı. Sanki ömrünü erken tüketti gibi. Silecek sorunlu olabilir mi servise göstermeli miyim? Ayrıca istanbulda oturuyorum malum havalar biraz...
 11. G

  Mini onarım hakkında

  @NoFeaR mini onarım kapsamında yaptırdım. Herhangi bir ödeme yapmadım. Sanırım tramerde vs. gözükmeyecek
 12. G

  Mini onarım hakkında

  Arkadaşlar ilk resimdeki olaydan sonra maalesef ön tamponu sürttüm. Auto kinge arabayı bıraktım gayet düzgün yaptılar.araci detaylı inceledim teslim almadan herhangi bir sorunla karşılaşmadım. SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 13. G

  Mini onarım hakkında

  Anlaşılan herkes şikayetçi mini onarimdan. Istanbul pendik kartal bölgesinde usta öneriniz var mı? SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 14. G

  Mini onarım hakkında

  Arkadaşlar aracıma park halindeyken sürtmüşler bu nedenle resimdeki gibi çizikler oluşmuş. Sürten kişi de not bırakmamış malesef. kaskomun Auto king ile anlaşmalı mini onarım teminatı var. Daha önce aracını Auto king e götüren var mı? İşçiliği, uygulamaları nasıldır? SM-G950F cihazından CivicTR...
 15. G

  Civic FC5 10.000 km bakımı

  Ayışığında eco 10000 bakımını 950 tl ye yaptırıyorum. Mutluhan 1150 damla 1250 tl teklif vermişti SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst