Hakanarer kullanıcısının son içeriği

 1. H

  Bugun hondanıza ne yaptınız?

  Honda civic fc5 pianoblack sis üst kaşı ve halkasını yapıştırdım benim çok hosuma gitti. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 2. H

  Dizelci arkadaslar buraya

  Ben araci sifir aldim aldığımdada bu sekildeydi o bölümleri ivir zivir koymak icin kullaniyorum şimdilik. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. H

  Dizelci arkadaslar buraya

  Merhaba , stepne kısmında yazdıklarınızın haricinde başka bisey bulunmuyor.Bagajda ise ilk yardim çantası yangin söndürme tüpü ve aracla alakalı kitapciklarin olduğu deri çanta mevcut. Makyakli kasada durum ne acaba ? XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. H

  ÜYELERİN ANLIK ARAÇ FOTOĞRAFLARI

  Şöyle jantlar için aydinlik bi mekanda yakindan çekim alsak :) XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 5. H

  Değer Kaybı Alabilir Miyim

  Merhaba , değer kaybı icin ne yaptınız müracaat ettiniz mi ?bagaj kapağına işlem yaptilar mı ? XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. H

  Dizelci arkadaslar buraya

  Benzinli fc5 lerde son hizin 195 olduğunu söylüyorlar dizelde bilen varmı ? XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 7. H

  Dizelci arkadaslar buraya

  Benim bi 30 km yol alıp 2.5 lt yapmisligim var sonra artti bazende gazladigim yerler oldu 4.1 ortalamadaydj amasyadan istanbula geldigimde.Bi uzun yol daha tecrubem olursa eco yu aktif edip deniycem. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 8. H

  ÜYELERİN ANLIK ARAÇ FOTOĞRAFLARI

  Bende alirsam hem janta hemde kapı direklerine uygulamayı düşünüyorum.Jantlar guzel olmuş yikamada atma yaparsa bilgi verirseniz sevinirim. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 9. H

  Kışlık lastik tavsiye

  Sattigim aracin yazlik lastikleri 205-55-16 idi.Ben teneke jantlardan alip kisliklari 195-65-15 aldim 2014 yilindan beride kisin takmak uzere kullandim.Hic bi sorun yasamadim XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 10. H

  Kışlık lastik tavsiye

  Bende 195-65-15 var Goodyear onlari takmayi planliyorum.Sattigim aractan kalma. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 11. H

  Kışlık lastik tavsiye

  Şoyle bir yazi buldum paylaşmak istedim, Kış lastiklerinde yaz lastiklerinden daha dar tabanlı lastik kullanmamız gerektiği doğru mudur? Yakın zamana kadar bu şekilde düşünülüyordu. Şu anda uzmanlar yazlık ve kışlık lastiklerde aynı ebatları kullanmamızı tavsiye ediyorlar. Ne zaman daha dar...
 12. H

  2019 elegans fc5 iç kapı döşemeleri

  Bende farkettim guneste kalan kumasin solması gibi görünümü var,acaba kirden dolayimi o şekilde gözüküyor bilemedim. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 13. H

  Makyajlı 2019 Civic Sedan Elegance 1.6 Eco Kısa İzlenimlerim

  Jant bu mu arkadaslar. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 14. H

  Fc5 kışlık lastik f/p seçimi

  Çeşitli lastik üreticilerinin üretmiş olduğu kışlık lastik çeşitleri sırt desenlerini gozlemlebilecegimiz resimler ekliyorum. LEX820 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 15. H

  Fc5 kışlık lastik f/p seçimi

  Lastik üstünde bulunan markalama bilgileri. LEX820 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst