• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Hakanarer kullanıcısının son içeriği

 1. Hakanarer

  Civic FC5 2019 Dizel

  Hayırlı olsun maşallah diyelim, jantları merak ettim . XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 2. Hakanarer

  Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

  Honda dizelin yakıt deposu 46 lt yakıt alır buda menzile etkendir ayrıca. LEX820 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. Hakanarer

  CİVİC FAKE MOTOR SESİ

  Benim anladığım soketi çıkardığında fake sesi iptal ediyormuş .Öncesi sonrası çok ciddi fark var bu özelliği kişinin tercihine göre on off şeklinde yapsalarmis güzel olurmuş. LEX820 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. Hakanarer

  Civic FC5 2020 FC5 Dizel

  En çok keyif aldığım zamanlar s moda alıp yardirmak ,s moda alındığı zaman vites düşüp devri 2000 de hazır tutuyor sonrasında gaza tam basmayada gerek yok yarıya kadar basmam yetiyor :) yavaslarken vites düşmeside çok keyifli onuda maksimum torku verebilcek şekilde düşüyor spor araba gibi :)...
 5. Hakanarer

  Civic FC5 2020 model jantları

  16 inç olanını alicam replikasini yazliklara takicam ,kendi orjinal jantlarinada kisliklari takicam benimde planım bu şekilde.Bu arada Megane 3 araçların janlari fc5 e oluyor bilginiz olsun . XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 6. Hakanarer

  Civic FC5 Cyberaudio multimedya Hk.

  Km çubuğundan multimedya ekran ışığının ayarı olursa benim için supriz olur :) multimedya orjinal değil sonuçta haberleşme yapmaya bilir.Kullandiginiz multimedya android işletim sistemli ayarlardan ekrana gelirseniz ekran ışığı şiddeti ayarları vardır ordan bakın. XT1650 cihazından CivicTR...
 7. Hakanarer

  Civic FC5 Cyberaudio multimedya Hk.

  Kilometre sifirlama çubuğudur kendileri üstüne bastığınızda a km b km olarak geçiş yapar,sağa sola cevirdiginizde ekran ışığı ve kokpit ışık şiddeti artar azalır aynı zamandada orjinal teyiptede ekran ışığı artar azalır bunu soruyolar bende merak ettim. XT1650 cihazından CivicTR mobile app...
 8. Hakanarer

  Civic FC5 Cyberaudio multimedya Hk.

  Hayırlı olsun bende almayı planlıyorum,geri görüşte direksiyonu cevirdiginiz zaman görüntü üzerindeki şeritler geri gideceginiz yöne doğru kavis yapiyormu . XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 9. Hakanarer

  Civic FC5 RS RS vs Leon FR Roll race

  XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 10. Hakanarer

  ÜYELERİN ANLIK ARAÇ FOTOĞRAFLARI

  Güncel fiyat aldım 2 GB modeli 1450 TL nakit ,fatura istenmez ise taksit yapabiliyormus andorid versiyon 7.1 işlemci olarak bı tık daha iyiymiş 1 GB modele göre .1 GB modelinde Android versiyonu yüksekmis. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 11. Hakanarer

  Yarı Otonom Sürüş Özelliği kazandıran yazılım - comma.ai / openpilot

  Bence Honda Civic için +plus paket için geçerli. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 12. Hakanarer

  Civic FC5 Küçük bir kaza.

  Tercih meselesi ben böyle şeylere çok takilmadigim için serviste yaptırmaya karar verdim ne değişmesi gerekiyorsa değişsin içime sinsin diye. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 13. Hakanarer

  Civic FC5 Küçük bir kaza.

  A Geçmiş olsun aynı durum bendede oldu geçen sene arka tampon ve tampon demiri değişti,bagaj kapağı ucu esnemeden dolayı boya çatlağı oluştu bu sebeple plaka altinda kısım boyandı .yetkili serviste iskonto falan derken 5800 TL gibi rakam çıktı tam tutar için bakmam lazım,4250 TL de değer kaybı...
 14. Hakanarer

  Multimedya Ekranı

  2 .ci soru için teyip buysa en alttaki ses seviyesini kapatın navigasyon konusmayacaktir.Ayarlardanda bakmak lazım uyariyla alakalı ayar olabilir. XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 15. Hakanarer

  Civic FC5 Farklı araç deneyimleri ve FC5 kıyaslama

  Bende Megane 4 dizel kullandım benim izlenimlerim sizinkisinden farklı fakat farklı olmasının sebebi modelinin en fulu olması olabilir koltukta masaja kadar dolu modeldi.izlenimim şöyle araç dizel olmasina rağmen rolantide çalışıp çalışmadığını anlamıyorsunuz titreşim ses yok araçta genelde...
Üst