Wyt23 kullanıcısının son içeriği

 1. W

  Civic FC5 Civic satınca gelen pişmanlık

  Vag grubunda şanzımanı değişmiş araçlar daha rağbet görüyor, eninde sonunda değişiyor.
 2. W

  Civic almayı düşünüyorum ama…

  05325562523 Bu arada dediginizin hepsi mevcut, yani hatasız boyasız servis bakımlı km 68000, son bakımı 66500 km'de yapıldı. Sök tak vs yok.
 3. W

  Civic almayı düşünüyorum ama…

  Bende 2019 Kasım çıkışlı makyajlı Eco exetuve beyaz Honda var. Düşünürseniz satmayı düşünüyorum, ilanda değil ve satıp fe1 kasa Honda almak istiyorum bilginize.
 4. W

  Civic FC5 220 w elektrik alabilir miyim?

  Siz nasıl bir ürün kullanıyorsunuz ve her kullanımda akü kutup başlarını sökmek mı gerekiyor?
 5. W

  Civic FC5 220 w elektrik alabilir miyim?

  Aküye takılan 500w almaya karar verdim teşekkürler bilgilendirme için.
 6. W

  Civic FC5 220 w elektrik alabilir miyim?

  Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için. 500 what olan da var ve aküye bağlanıyor sanırım onu alacam.
 7. W

  Civic FC5 220 w elektrik alabilir miyim?

  Far temizleme için kullanılan bir makina için araçtan 220 watt elektrik almak istiyorum, biraz araştırma yaptıktan sonra resmini atacağım ürünü buldum. Kullanan var mıdır işimi görür mü acaba? Teşekkürler. Görseldeki makinayı çalıştırır mı acaba, cakmakliga takılıyor.
 8. W

  Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

  https://m.haberturk.com/kamyona-carpan-otomobil-kasanin-altina-girdi-kazada-1-kisi-oldu-3-kisi-yaralandi-3518157 Allah beterinden saklasın:(
 9. W

  Fb7 far temizleme yaptıran oldu mu?

  Yapacak abi 65 yaşında ve çok kirli yolu göremiyorum diyor, çok da gıcır gıcır olmasına gerek yok. Ben şöyle yapacam eğer yanlışsam duzeltirsiniz: önce asperox ile silecem, daha sonra 500-1000-1500 zımpara ile zımpara yaptıktan sonra ürünü uygulayacam. Yanlış yapıyor ya da daha etkili olur...
 10. W

  Fb7 far temizleme yaptıran oldu mu?

  https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-2SEQIHRBW5 bu ürünü şimdi sipariş verdim kullanan var mı? Komşunun Nissan x trail aracı için kullanacam.
 11. W

  Civic FC5 Klimanın Doğru Kullanımı

  Teknik olarak bir şey diyemem ama ben klimalı da klimasız da aynı yaktigimi düşünüyorum. Çekişte bir miktar fark ediyor o konuda da eminim. Tam rampanın ortasında klimayı kapatınca arabanın daha atık olduğunu hissediyorum.
 12. W

  Civic FC5 Klimanın Doğru Kullanımı

  Klimanın yakıt tüketimine etkisi olmadığını düşünüyorum, bana katılan var mıdır acaba? Bilimsel açıklaması var mı ya da hondanin kitapçığında bu konuya değiniliyor mu bilgi verirseniz sevinirim.
 13. W

  Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

  8400 ilk ceza ve kademe kademe ilerliyor, 1 milyona kadar ceza ve ruhsat iptaline kadar giden bir süreç var. Bu kez hükümet bu konuda kararlı gibi duruyor. Galericilerin açık olarak dusunebilecegi herşey hesaplanmış gibi duruyor. Galericiler şahıs üzerine alıp da satamasin diye sadece galeri...
 14. W

  Civic FC5 Araç piyasası hakkında

  Aslında şöyle de bir gerçek var: fe1 kasa ilk çıktığı günden beri elegance ile aracım arasında 100 bin exetuve plus ile de 150-200 bin arası fark vardı ve bu farkı hep korudu. Piyasa çok agresif yükseldiğinde özellikle Haziran sonu gibi fark biraz daha açıldı ama genel itibariyle değerini koruyor.
Üst