1.5 sport Plus 182 bg yakıt tüketimi hatchback

Arkadaslar araclarimiz mukemmel bir sanzimana sahip bunu kullanmasini bilmelisiniz. Gaz pedalini tragigin durumuna gore ayarlayin yavaslayan trafikde gazdan ayaginizi cektiginizde arac eco modda parasut moda geciyor en dusuk devirde en yuksek oran cvt kasnak ayarlanarak arac bosta akiyormus gibi ancak bosta degil. Bunu kullanin yavaslama egilimlerini onceden tespit ederek freni en az kullanin aracin agirligini potansiyel enerji olarak kullanin bunu yaparken onunuzdeki trafigi iyi analiz etmelisiniz aksi durumda tasarruf edemez hatta arkanizdakileri sinir edersiniz. Benim son 7000km lik ortalama tuketimim 6.1 litredir. IMG_20190122_010609.jpg

Ayrica cep telefonuyla cekilen fotoya dahi cok buyuk diyor kabul etmiyor editorle kucultmek gerekiyir bu duzeltilmeli.

Arkadaşlar o kadar çok yorum ve bilgi oluyorum ki kafam çok karışık ilk kez benzinli araç aldım ve haliyle yakıt alışık olduğumun üstünde %100 garanti veriyor BRC randuman garantisi LPG icin ama bu aracı LPG taktırıp satmakta sıkıntı yaşar mıyım bilemiyorum sizin yakıt durumlarınız ve düşünceleriniz nedir şimdiden teşekkürler
Benim bildigim 1.5 turboya sadece prins vsi2di oluyor size kim brc icin garanti verdi hangi sistem bu ve ucreti nedir? 125hp atmosferik arac mi sandilar acaba?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu değerlere lpg saçmalık gerçekten .

Ces

Özel Üye
182hp araç performans odaklıdır. Ekonomi amacı varsa aracı lpgye geçirmek yerine dizel bir araç almak yada fabrika çıkışı lpgli araç almak daha mantıklı. Termodinamik kurallar diyor ki ne kadar ekmek o kadar köfte :)

Aracınız
Bu araca LPG takarsaniz,elden de cikartamazsiniz...bunun kullanıcilari performans odaklı oldundan, LPG istemezler.

Arkadaşlar o kadar çok yorum ve bilgi oluyorum ki kafam çok karışık ilk kez benzinli araç aldım ve haliyle yakıt alışık olduğumun üstünde %100 garanti veriyor BRC randuman garantisi LPG icin ama bu aracı LPG taktırıp satmakta sıkıntı yaşar mıyım bilemiyorum sizin yakıt durumlarınız ve düşünceleriniz nedir şimdiden teşekkürler

Arabaya yazık edersiniz. En iyi marka (Prins,brc vb) tüp bile taksanız benzinlide kullandığınız kadar verim alamazsınız. Ayrıca aracınız garanti dışı kalır. Satarken de değerinde satamazsınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende sport var 2017 beylikduzu atakoy arasindaki trafigi herkes bilir ortalamam 100 km 7.3. Bence hic lpg girme keyfine bak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri