1995 civic hatchback 1.5 ex kronik problemleri,almadan once dikkat edilmesi gerekenler

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Valide hanimla oturuyorduk birden bana 1995 model mavi bir civic gosterdi. Eskiden mahallede bir Ridvan abi vardi,hep ozenirdim 98 model sedan civicine. O zamanlar yil 2006 herhalde. Neyse anam soz konusu arabayi gosterince benim de icimi bir heyecan kapladi. Hafif hafif oynanir da arabayla diye. Anamin tek kapi 95 model civic kullanacak olmasi da ekstra hosuma gidiyor. Fakat almadan once nelere dikkat etmeliyim,kronik problemleri var midir varsa nasil cozulur vs vs gibi konularda tecrubelerinizi aktarirsaniz cok mutesekkir olacagim. Simdiden tesekkurler

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Aracı kim sürecek ise onun beğenmesi yeterli olur. İki kapılı araçları gençler sever ona dikkat edin. Otomatik olanlarını pek kullanmazlar. Kronik arızaları varmı bilmiyorum.
> Tavsiyeler :
> Çok el değiştirmemiş olmalı.
> Son kullanıcısı 5 sene gibi uzun süredir kullanması.
> Bakımlarını nerede yaptırmış. Usta referansı alınır.
> Bakım kartı aranır. Alt takım, lpg, ağır bakımlar vs... Kronik sıkıntılar sorulur. Soruları rahat cevap vermeli. Kem küm etmiyecek!
> Şanzıman çok önemli! Bil hassa otomatik için. Yağ değişimi, geçişler vs.
> Boya, değişen olabilir. Ağır hasar ve komple boyalı olmaması iyi olur.
> Kilometre olarak orjinal olması önemli. 250.000 civarı yaşı için normal bir kilometredir. Düşük olursa ne âlâ. Motor sıfır yapılmış ise değerlendirilebilir.
> Orjinal yükseklik ve lastik ölçüleri olsa güzel olur.
> En son uzun yol ne zaman yapmış. Bazı problemler uzun yolda ortaya çıkar!
> Motor güzel ise performans ve yakıtıda iyidir.
> Temiz araç ucuz olmaz!
> Temiz araç bulmanız dileğiyle.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri