2 den 3 geçerken titreme

Araba düşük devirde yavaş yavaş hızlanırken 1500 2000 li devirlerde 20 40 km arasında bir hızda gazı çek bırak yapmassam zangır zangır titriyor bir ustaya gösterdim kronik 4 bin tl civar masrafı var dedi arabayı yeni aldım bugünlerde dahada arttı şanzıman yağını değiştir düzelir diyende oldu başına gelen varmı yardımcı olabilecek birisi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Fd6 aracimda da ayni sekildeydi s modda normal d modda iken 2 den 3 e geçişte sarsinti yasamistim nette arastirma sonrasi servise sorunumu iletttim servis görevlisiyle birlikte yolda test yapildi sanziman yag degisimi talebimi ilettim sanziman yag degisimi sonrasi sorun ortadan kalkmisti 350 tl civarında bir maliyet tutmustu 18 ay önce

Aracınız
Yapamağı işe "kronik" diyen ustalara sinir oluyorum. Adama sorsan "kronik"in kelime anlamını bilmez, yerli yersiz kullanıyor. Araba satanların full+full olayı gibi. Bu zamana kadar +full donanımını göremedim ben hiç.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yapamağı işe "kronik" diyen ustalara sinir oluyorum. Adama sorsan "kronik"in kelime anlamını bilmez, yerli yersiz kullanıyor. Araba satanların full+full olayı gibi. Bu zamana kadar +full donanımını göremedim ben hiç.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizcede yağdanmı?

Fd6 aracimda da ayni sekildeydi s modda normal d modda iken 2 den 3 e geçişte sarsinti yasamistim nette arastirma sonrasi servise sorunumu iletttim servis görevlisiyle birlikte yolda test yapildi sanziman yag degisimi talebimi ilettim sanziman yag degisimi sonrasi sorun ortadan kalkmisti 350 tl civarında bir maliyet tutmustu 18 ay önce

Çok sağolun serviste yağ değişimi yaptırdım düzeldi

Geri