Civic ES7 2002 Civic Motor Tekleme

Aracınız
Civic ES7 2002
Selamın aleyküm cümleten aracımız 2002 vtec 1 viteste bazı kalkışlarda tekleme yapıyor araçta sadece benzin mevcut bujileri değişti fakat düzelmedi boğaz kelebiğini temizletceğiz birde bujilerin kapağının birinde x işareti var bozuk anlamında mı bilmiyorum kablolardan şüpheliniyorum sizce???

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ve aleykümselam
Teklemede ilk akla ateşleme gelir. Lpg olmaması işi kolaylaştırır. Bu araçta buji kablosu yok. Dediğiniz çarpı işareti bobinin üzerine atılmış olabilir. Neden yaptıklarını burdan bilemeyiz. Bobinlerin hepsi denso olmalı. Bujiler Ngk. Hangi numara buji takıldı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2002
Ve aleykümselam
Teklemede ilk akla ateşleme gelir. Lpg olmaması işi kolaylaştırır. Bu araçta buji kablosu yok. Dediğiniz çarpı işareti bobinin üzerine atılmış olabilir. Neden yaptıklarını burdan bilemeyiz. Bobinlerin hepsi denso olmalı. Bujiler Ngk. Hangi numara buji takıldı?

bujiler sarı kutulu ngk olması lazımdı değişeli 1 sene oldu fakat hala tekliyor boğaz kirli birde ondan yapabilir mi arabanın gaz pedalı çok sert

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
bujiler sarı kutulu ngk olması lazımdı değişeli 1 sene oldu fakat hala tekliyor boğaz kirli birde ondan yapabilir mi arabanın gaz pedalı çok sert
> Hocam biraz daha ayrıntıyı takip edin. Mesela buji kodunu not alın. Orjinalini bulmaya çalışın. Kilometre takibi yapın. Araç ile ilgili bir not defteriniz olsun. Mesela taktığınız buji platinyum cinsi. Bir sene olmuş ben yazınızdan yeni takılmış diye anladım. Kontol için bujiler çıkarılıp göz ile kontrol edilir. Bobinleri çıkardığınızda alt kısmında Denso ve Made in Japon yazmalı.
> Boğaz kelebeği temizliği bu kasada basit hemen temizlenir. Adaptasyon vs. ihtiyaç yok. Subap ayarı hiç yapılmadı ise yapılabilir. Emme 0.20 egzoz egzoz 0.25 olacak.
> Gaz pedalı telli sistemdir. Bağlantı yerine işlem yapılıp yumuşak hale getirilir.

Son düzenleme:
Geri