2002 gösterge paneli

Aracınız
Civic ES7 2002
Selamun aleykum 2002 civic manüel makyajsız kullanıcısiyim araç 17 yıldır bende ve son 1 yıldır gösterge paneli gidip gelmeye başladı ve galiba araç bi çukura girdikten sonra olmaya başladı gostergeci arkadas arkadaki lehimlerdi yeniledi böyle 3 4 ay düzgün kullandım ama yeniden gidip gidip gelmeye başladı aracı çalışıyorum geliyor bazen günlerce gelmiyor çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Geçmiş olsun. Lehim işe yaramış. Demek ki temassızlık var. Onun üstünde durmak lazım. Kartta sıkıntı varsa gösterge değişim isteyebilir.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Selamun aleykum 2002 civic manüel makyajsız kullanıcısiyim araç 17 yıldır bende ve son 1 yıldır gösterge paneli gidip gelmeye başladı ve galiba araç bi çukura girdikten sonra olmaya başladı gostergeci arkadas arkadaki lehimlerdi yeniledi böyle 3 4 ay düzgün kullandım ama yeniden gidip gidip gelmeye başladı aracı çalışıyorum geliyor bazen günlerce gelmiyor çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Maşallah aynı araç ile on yedi yıl ? Sizin probleminiz yine lehimler ile alakalı gibi görünüyor. İyi bir elektronikçiye giderseniz tüm lehimleri kontrol ettirip çözüme ulaşabilirsiniz.

Aracınız
Civic ES7 2002
Maşallah aynı araç ile on yedi yıl ? Sizin probleminiz yine lehimler ile alakalı gibi görünüyor. İyi bir elektronikçiye giderseniz tüm lehimleri kontrol ettirip çözüme ulaşabilirsiniz.
Vallahi hocam evimizin bir parçası oldu çok şükür ihtiyacımıza da yetiyor aracımız bu sorun içinde bir kez elektrikçi tamir etti ama bu sefer dediginiz gibi araştırıp iyi bir elektirikciye gideceğim , teşekkürler.

Geri