Civic ES7 2002 gösterge arızası.

Aracınız
Civic ES7 2002
Aracım 2002 civic bazı günler ilk çalıştırmada kendi kendine devir saati km sayacı hız göstergesi kendi kendine kapanıyor ama far yaktığımda veya abs lambasi yaniyor bazi zamanlar biraz sürünce kendi kendine geliyor ama bu aralar sık sık gitmeye başladı göstergeler bunun nedenini çözümünü bilen var mı??

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Sizin gösterge ekranınızda bir temassızlık olabilir. Çok soğuklarda ben şunu gördüm. Parkları yaktığımda kadran arka aydınlatmanın bir kaçı yanmıyordu. Belli süre sonra yanıyordu. Elektrikcim bunun normal olduğunu ısı farkı elektrik akımını engeller demişti. Hiç yamıyorsa ampulu patlamış olabilir.
> Birde arıza lambaları yanıyor demişsiniz. Bunun için kadranın kartına bakmak lazım. Lehimlerin durumu vs. Bu işide kilometreci ustaları bakar.
> Ek olarakta Alternatör sisteme düzgün bir akım gönderebiliyor mu? Dediğiniz herşey kendine göre elektrik ister.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic ES7 2002
Gittim sanayiye elektirikciye birşey bulunamadı o gostergeciye yolladi adam baktı bundan birkaç araba daha gelmişti dedi birkaç birşey değişti tam anlamadigim sonuc şimdi çalışıyor gostergele

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Gittim sanayiye elektirikciye birşey bulunamadı o gostergeciye yolladi adam baktı bundan birkaç araba daha gelmişti dedi birkaç birşey değişti tam anlamadigim sonuc şimdi çalışıyor gostergele
Takip lazım. Bu işleri en iyi kilometreciler bilir. Birde aracın tesisat durumuna genel bakılsa güzel olur. Kaçak vs. var mı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri