2007 fd6 sıcaklık göstergesi sorunu

Aracınız
Civic FD6 2007
Merhaba arkadaşlar..2007 fd6 sedan aracımın Kontağını Bir kademe çevirdiğimde benzin ve depo göstergeleri ve aydınlatması çalışırken sol taraftaki sıcaklık göstergesi ve aydınlatması çalışmıyor..aracı çalıştırıp motoru biraz ısıtınca önce bir sonra iki kademe göstergesi yanıyor.bu arada kırmızı ve mavi aydınlatma ve termometre hala yok..araç iyice ısınınca tüm aydınlatmalar yanıyor ve herşey normal görünüyor.kaloriferi açınca sıcaklık göstergesinde ani düşme oluyor ve bahsettiğim mavi ve kırmızı aydınlatma ile termometre aydınlatması yine kayboluyor..araç biraz daha ısınınca tekrar normal görünüyor..yazdıklarım biraz uzun oldu ama derdimi tam anlatabildim inşallah.Bu şekilde bir olayı yaşan veya Bilgisi olan arkadaş varsa çözümü forumda paylaşabilirlermi?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Torpido kısmında daha önce işlem yapıldı mı?
Bahsettiğiniz durum hararet-yakıt göstergelerine giden elektrik tesisatına bağlı olabilir veya gösterge kartlarındaki oksitlenmelere bağlı oluşabilir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

fd6HONDA CIVIC FD6 EKRAN ARIZA TESTI(internetten bakarak yaptım)ekranda error 1 yazıyor..ne olaki?​

Daha önceden bununla ilgili konu açılmış. @Hakan_1453 hocam çözmüş.

Geri