2008 Honda Civic Sport Type s Manuel

Ad Soyad
Yiğit Çevreli
Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Arkadaşlar merhaba, herkese selamlar, aranıza yeni katıldım, yeni araç aldım, civic sport 2008 model type s, manuel vites, araç alındığından beri yetkili servis bakımlı, servis kağıdında 10/ 40 yağ kullanıldığı yazıyor, ben de yetkili servisten devam etmek istiyorum, yetkili servisler bu araca 10/40 yağ mı koyuyor, ben İstanbul'dayım aracı dün Ankara'dan aldım, bana acil olarak manuel vites topuzu ile paspas takımı gerekli, sizler nereden alışveriş yapıyorsunuz forumda tedarikçi var mı, nereden temin edebilirim, çok teşekkür ederim, herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

Ad Soyad
Yiğit Çevreli
Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Vites topuzunu AliExpress'ten sipariş verdim, belki okuyan arkadaşlara yardımcı olur, birde sormak istediğim 3 kapı ile 5 kapının pas pas takımları aynı mı

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Yetkili servisler eski araçlara kafasına göre yağ koyuyor, bazıları 5-30 bazıları 10-40 ve genelde petrol ofisi yağı kullanıyorlar. Ben bu nedenle yetkili serviste yağ bakımı yaptırmıyorum.
10/40 kullanmanı tavsiye etmem, motor traktör motoru gibi çalışıyor.

Ad Soyad
Yiğit Çevreli
Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Yetkili servisler eski araçlara kafasına göre yağ koyuyor, bazıları 5-30 bazıları 10-40 ve genelde petrol ofisi yağı kullanıyorlar. Ben bu nedenle yetkili serviste yağ bakımı yaptırmıyorum.
10/40 kullanmanı tavsiye etmem, motor traktör motoru gibi çalışıyor.
O zaman 5/30 castrol ll tam sentetik kullanıyım, doğrumudur, filtreleri nereden alıyorsunuz, araç 4.5 litre yağ alıyor doğrumudur, teşekkürler

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
O zaman 5/30 castrol ll tam sentetik kullanıyım, doğrumudur, filtreleri nereden alıyorsunuz, araç 4.5 litre yağ alıyor doğrumudur, teşekkürler
Ben 2011 fd6 kullanıyorum, Castrol 5-30 edge ve mann filtre seti kullanıyorum. Çok memnunum yetkili servistekiler bile burada bakım yaptırmaktan daha iyi demişlerdi.

Sizin araç 4.5 lt alıyorsa 5 LT yağ da var Castrol’da.

Ad Soyad
Yiğit Çevreli
Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Evet diğer aracımada castrol 5/30 edge kullanıyorum, 5 litrelikler Belçika üretimi yazıyor üstünde, teşekkürler

Geri