2008 otomatik elegance subap ayarı

Aracınız
merhaba arkadaşlar istanbul pendikte ikamet ediyorum yakın çevrede veya anadolu yakasında tanıdığınız bildiğiniz sağlam subap ayarı yapacak usta var mı ?

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar Bursa da subap ayarı yapan iyi bir usta varmı tavsiye edebileceğiniz.

İmkansızı dene, belki değildir!

Cadox

0
Aracınız
Merhabalar şubat ayında 2010 civic premium otomatik vites arac aldım. Arac 1. Vites-2. Vites ve 2. Vites- 3. Vites aralıklarında vuruntu yapıyor.gecenlerde Şanzıman çubuğunun bir sure tam oturmadığını fark ettim. Aracimi bu süreçte 2-3 kez yıkadım. Sizce şanzıman yağı su ile karışmış olabilir mi. 3bin kilometre önce aracın ağır bakımlarını sanayideki bir ustaya yaptırdım. Yetkili servise çok uzagim. Şanzıman yağını eneos atf almıştım değişimde internetten. İcime sinmedi hafta sonu hondanin orjinal yağı ile değiştireceğim.
Sizlere sorularim sunlar ustalarim.
1- Bu vuruntunun sebebi ne olabilir.
2 subap ayarları olabilir mi.
3 şanzıman takozundan olma ihtimali nedir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Araba konusunda acemiyim lütfen kusura bakmayın.

Aracınız
Bursada kucuk sanayide erol usta var.ozel servis ben oraya goturuyorum her zaman.subap ayari yapmisti bi sikinti yok halen.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri