2012 ve Sonrası Civic FB7 Arka Hoparlör Değişim ve Pandizot Sökme Detaylı Anlatım

onancc

0
Aracınız
evet gözle görülür bir düzelme var dediğiniz gibi sadece arkalara verince zaten daha iyi anlaşılıyor. araç içi akustik te daha keyifli bir hal aldı.

Kardeşim , emeğine sağlik helal olsun o kadar uğraşmışsın ve en önemlisi paylaşmışsın , baya zormuş ama süper paylaşım.. ?

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
Bende istiyorum hopörlörleri detişmek ama bir okadarda üşeniyorum ... ellerime salık süper olmuş anlatımın.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
şimdi montaja 100 lira vermektense 10 TL ye işi halletik kalan 90 TL nin üstünü tamamlar şaşmaz da bi ambiyans aydınlatma yaptırdım mı tadından yenmez. hoparlörlerin bir komponent takım kadar ses keyfi vermesine imkan yok zaten ama 100 TL için artık arka hoparlörler de 3 yollu olduğu için bass - tizz biraz daha keyifli oldu. daha da kaliteli bir koaksiyel hoparlörle çok daha keyifli olur diye düşünüyorum. bir focal marka hoparlör takımı vs.. ile. tüm bunları yaparken ne olur ne olmaz her ihtimale karşın aracın elektrik bağlantısını kesin ki malum hava yastıkları falan var oralarda bir sıkıntı yaratmasın. umarım yapacak olanlara merak edenlere faydası olur.

Hocam bı kac sorun olucaktı taktıgınız hoparlor kac cm 16 sanırım 17 olurmu oraya birde kasnak yerıne aldıgımız hoparlor genıs kasnaklı olsa olurmu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onancc

0
Aracınız
Hocam bı kac sorun olucaktı taktıgınız hoparlor kac cm 16 sanırım 17 olurmu oraya birde kasnak yerıne aldıgımız hoparlor genıs kasnaklı olsa olurmu

Hocam ben 16 taktım evet 17 den emin Değilim olurum olmazmı, o farkı kapatıp o yüksekliği sağlayacak geniş kasnaklı hoparlör bulursan olabilir yada kendi orjinal hoparlörlerini feda edip onun çerçevesini kullanabilirsin. Maket bıçağı ile orjinal hoparlörün çerçevesi kalıncaya kadar içini oyarsan onu kullanabilirsin.

Aracınız
Hocam ben 16 taktım evet 17 den emin Değilim olurum olmazmı, o farkı kapatıp o yüksekliği sağlayacak geniş kasnaklı hoparlör bulursan olabilir yada kendi orjinal hoparlörlerini feda edip onun çerçevesini kullanabilirsin. Maket bıçağı ile orjinal hoparlörün çerçevesi kalıncaya kadar içini oyarsan onu kullanabilirsin.

Oda olabilir güzel fikir bak

onancc

0
Aracınız
Banada pioneer cı söyledi aradım kasnak sordum gerek yok kendi hoparlörlerini kullanıcam dedi ama ben orj. Parçaya kıyıp yaptırmadım

[MENTION=1496]onancc[/MENTION] Hocam aracın sağ tarafından mı yoksa sol tarafından mı gidiyor arkaya tesisat yoksa 2 tarafdan ayrı ayrı mı ?

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri