2013 HONDA CIVIC FB7 ECO ELEGANCE

Aracınız
Civic FB7 2013
2013 Model, tam otomatik, tramersiz, değişensiz.İlk sahibinden, 34.xxx Km, Eco Elegance, fabrika çıkışlı orijinal BRC marka lpg’li, sigara içilmemiş, tertemiz ekstralı bir araçtır.FİYAT:90.000₺IMG_2568.JPGIMG_2571.JPG
DONANIMLAR:
Sunroof
F1 Vites Kulakçıkları
Dijital Klima
AUX/USB Girişleri
Far Yıkama
Hız Sabitleyici
Geri Görüş Kamerası
Ön Koltuk Isıtma
Yağmur Sensörü
Far Sensörü
Yokuş Kalkış Desteği
Arka Kol Dayama Ve Dahası...
EKSTRALAR:
Spoiler
Kaput Filmi
Cam Rüzgarlıkları
Bagaj Havuzu
Kapı İç Aydınlatmaları
Cam Filmi Ve Dahası...
Sadece 2014 model ve üstü AUDI Q3 veya Q2, BMW X1, VOLKSWAGEN TIGUAN, MERCEDES-BENZ GLA, PEUGEOT 3008, SKODA KAROQ veya KODİAQ araçlarıyla takas olur.Lütfen çek,senet,arsa veya başka bir tür araç teklif etmeyiniz.IMG_2563.JPGIMG_2564.JPGIMG_2565.JPGIMG_2566.JPGIMG_2567.JPG

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Eskiden elegance'ların jantlar böylemiymiş ? Ben aldığımda premium'ların böyleydi jantlar. Temiz ve düşük kilometreli araçlara genelde bu civarda fiyat veriyorlarmış şimdi baktım ancak satılması zor tabi. Ben 70'e almıştım 2016 Ocakta aracımı, sizin araçtan farklı +ekstra olarak Navigasyon var iç kısımda bir de paspaslar belki. Dışta da seramik kaplama, kromaj cam çıtaları, ve ledli spoiler. Değerli hissettirdi aracımı. Piyasasının bu kadar yüksek olduğunu bilmiyordum.

İyi satışlar. Umarım bu fiyattan alıcı çıkar.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Eskiden elegance'ların jantlar böylemiymiş ? Ben aldığımda premium'ların böyleydi jantlar. Temiz ve düşük kilometreli araçlara genelde bu civarda fiyat veriyorlarmış şimdi baktım ancak satılması zor tabi. Ben 70'e almıştım 2016 Ocakta aracımı, sizin araçtan farklı +ekstra olarak Navigasyon var iç kısımda bir de paspaslar belki. Dışta da seramik kaplama, kromaj cam çıtaları, ve ledli spoiler. Değerli hissettirdi aracımı. Piyasasının bu kadar yüksek olduğunu bilmiyordum.

İyi satışlar. Umarım bu fiyattan alıcı çıkar.
FB7lerde Premium ve Elegance donanımların jantları hep aynıydı. Siz Dream ile karıştırdınız muhtemelen.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
FB7lerde Premium ve Elegance donanımların jantları hep aynıydı. Siz Dream ile karıştırdınız muhtemelen.
evet hodam dreamle karıştırdım. Pardon. Ancak Elegance deyince başlıkta benimki gibi bir jant bekledim siyah desenli.

Geri