2014 CİVİC FB7 KASA BENZİN OTOMATİK ANTFİRİZ RENGİ

Aracınız
Civic FB7 2014
ARKADAŞLAR MERHABA 2014 CİVİC FB7 KASA OTOMATİK BENZİNLİ ARACIM VAR. BU ARAÇLARIN SU SEVİYELERİ NEREDEN KONTROL EDİLİYOR?
YEDEK SU DEPOSU GÖZLE GÖRÜLMÜYOR SEVİYESİ NASIL KONTROL EDERİZ?
RADYATÖR SU KAPAĞINI AÇTIĞIMDA SUYU GÖRÜYORUM, KONTROL ETTİĞİMDE MAVİ RENK ANTFİRİZ OLDUĞUNU TESPİT ETTİM, BU ARAÇLARIN ANTİFİRİZİ NE RENK OLUYOR ? TAVSİYE EDECEĞİNİZ ANTFİRİZ MARKASI VARMI ? TEŞEKKÜRLER .

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Büyük harflerle ifadeler bağırmak anlamına gelir. Sonraki yorumlarda dikkat ederseniz güzel olur.
> Yedek depo hakkında daha önceden benzer bir konuda belirtmiştim. Linkini atıyorum.
> Sistemde Honda'nın orjinal hazır antifiriz su karışımı varsa ömrü 200.000 kilometre veya 10 yıldır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Servisten almanizi siddetle tavsiye ediyorum gecen sene 4 litresi 220 cok onemli bir sivi o zaten tam 4 litre radyatordeki sivida yedek su deposuda radyotorun sag tarafinda altta beyaz bir kapagi var kaputu actiginizda sag altta.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
tamam teşekkür ederim. yedek su deposunda su olup olmadığı belli olmuyor, yedek su deposunda su olmasına gerek var mı? , radyatör kapağını açtığımda suyu görüyorum zaten. @M.Akif Ozturk

Aracınız
tamam teşekkür ederim. yedek su deposunda su olup olmadığı belli olmuyor, yedek su deposunda su olmasına gerek var mı? , radyatör kapağını açtığımda suyu görüyorum zaten. @M.Akif Ozturk

Aynen bir miktar olsa iyi olur max ve min. Çizgisi var 1 litre kadar eklemenin zararı olmaz. Onun seviyesini görmek ısıksız pek mümkün değil doğru :) antifriz rengi orijinal ve total üretimi fakat bu sıvının orijinal içeriği dışarıda satılan ürünlerde yok sadece yetkili serviste mevcut. Farklı antifirzleri karıştırmamalısınız.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri