2017 rs yakıt tüketimi

ywzckr

0
Merhaba arkadaşlar konu ile alakasız olacak ama 2017 Rs aracımda geçmiş ve önizleme alanlarında sadece Km bilgisi görüntüleniyor. Ortalama tüketimlerim kayboluyor. Bu durumu nasıl çözebiliriz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Araç rs mi yoksa lpg li eco mu hocam ?

S

Silinen üye 20336

Guest
Araç Rs. Göstergedeki durum ise bu şekilde sabah yine sıfırladım. Durum değişmedi:

Ekli dosyayı görüntüle 252474

Trip A elle olarak seçili. Seyahat sonrası sıfırlama yaptınız ve sonuç gönderdiğiniz gibiyse sıra dışı bir durum var. Gidilen mesafeyi Gezi A kaydına aktarıp tüketim miktarını aktarmıyor olması ilginç.

Teknik bir arıza olabileceği geldi benim aklıma:(

Forumdan olaya hakim birileri çıkmazsa çözümü yetkili serviste aramak gerekiyor sanırım.

Kolaylıklar dilerim.

Mobil cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Menzil: 268,9 km
Ort. Hız: 30 km/s
Ort. Tüketim: 5,9 lt/100km

Turbo benzinli 182 hp bir otomobille lastik havalarını 42psi yapıp arabanın koltuklarına kadar söküp mü yaptınız bu ölçümü v.b. yorumlar gelebilir?

RS kullanıcısı olarak, çok iyi bir değer olduğunu düşünüyor ve şapka çıkarıyorum????

Aracınız
Civic FC5 2018
ORTALAMA TÜKETİM 5,9 ÇOK İYİ.BENİM ARABANIN 1.5 RS TÜKETİM DEĞERİ ORTALAMA 7,8 İLE 8,1 ARASINDA İSTANBUL'DA HAFİF TRAFİK VE ÇOK SIKIŞTIRMADAN KULLANIYORUM.

Aracınız
Civic FC5 2018
Menzil: 268,9 km
Ort. Hız: 30 km/s
Ort. Tüketim: 5,9 lt/100km

Turbo benzinli 182 hp bir otomobille lastik havalarını 42psi yapıp arabanın koltuklarına kadar söküp mü yaptınız bu ölçümü v.b. yorumlar gelebilir?

RS kullanıcısı olarak, çok iyi bir değer olduğunu düşünüyor ve şapka çıkarıyorum????
Çok teşekkür ederim hocam sağolun hep şehiriçi ama trafik genelde açık olunca birde sakin kullanınca böyle oldu?:)

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Çok teşekkür ederim hocam sağolun hep şehiriçi ama trafik genelde açık olunca birde sakin kullanınca böyle oldu:)

Ben de HB Sport Plus’ta 8,5a dusurdum diye seviniyorum :p

Fazlaca trafik ve sehirler arasi yolda gaza yuklenince boyle oluyor maalesef. Bazen yakit tuketiminden tatmin olmak icin 128e sabitleyip gidiyorum İstanbul-Bursa arasini. 5,5-6 arasinda degisiyor tuketim. Basmayinca yakmiyormus deyip kendimi rahatlatip sonra yine yukleniyorum gaza :)

Geri