2018 Civic Sport Plus Bass anfi monyajı

Aracınız
Arkadaşlar Merhaba ,

2018 Civic Sport Plus 1,5 - 182 HP aracım var. Bursa da yaşıyorum. Aracıma bass ve anfi taktırmak için düzgün işinde iyi profosyonel bir yere gittim. Fakat sadece 1 bass ve 1 anfi ve işçilik için benden 2000-2500 tl arası istedi. banada açıkçası çok pahalı geldi. Kişiye verdiğiniz fiyat pahalı değilmi dediğimde bana verdiği cevap '' Bu araçta işçilik çok her kez yapamaz '' oldu. Bende şöyle bir mantık yürüttüm. Bu araçta 11 adet fabrikasyon hoperlör var. 11 adet hoperlör var ise kendinden bir anfi sistemide olması lazım. aracın arka taraftaki hoperlöründen çıkış alıp bass bağlasam acaba olur mu ?
Tecrübeli arkadaşlar var ise bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?
Şimdiden teşekkürler

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınıza maşallah hocam öncelikle resimde gördüğüm kadarıyla aracınız plus değil sport modeli ve 8 adet hoparlör bulunuyor.
Benim de tanıdık bir arkadaş ile görüşmemde mid takımının yeterli olduğunu söyledi teyp den amfi dönüştürücü takılıp arkaya da güzel bir bas eklendiğinde tatmin edecek bir ses alırız demişti. Fiyat olarak da 1000 tl civarı demişti yani sizinkine gerçekten fazla fiyat çekmişler. Araca bas olacaksa amfi takılmak zorunda diye biliyorum. [MENTION=15884]umuttetik[/MENTION]

Aracınız
[MENTION=3234]UK61[/MENTION] Sport plus hocam açılır tavan var araçta. 11 hoperlör. teşekkürler. Kişinin dediği. orjinal anfiye ulaşmak için göğüs konsol komple sökülecek. mültimedya bağlantıları çok sıkıntılı diyor. araçta 1000 - 1500 işçilik istiyor. buda beni yorar açıkcasu. neyse orjin sistemle idare edeceğiz

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Görmemişim hocam 11 hoparlör var evet. Açıkçası değmez o paralara yaptıkları işçilik de sıkıntılı olacak zaten orijinal sesi gayet başarılı ekolayzer ayarlarınızı yapın güzel ses veriyor araç.

Aracınız
[MENTION=3234]UK61[/MENTION] hocam. bende orjinalini bozmamaya karar verdim. hiç macera aramaya gerek yok. çok teşekkürler. başka yerlerde de araştırdım bu konuyu her kafadan faklı ses çıkıyor. hiç mideyi bulandırmaya gerek yok

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kesinlikle öyle aracınız nasıl memnun musunuz sport modeli sürdünüz mü fark var mı arada? [MENTION=15884]umuttetik[/MENTION]

Aracınız
[MENTION=3234]UK61[/MENTION] Hocam deneme sürüşünü sport ile yaptım. Sport plus u alınca fark olduğunu anladım. plusun gaz tepkisi daha iyi sanki. ikisininde motorları aynı ama. bilemiyorum belkide bana öyle geldi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sağolun hocam. Aracınız güzel biz alırken seçenek olsa plus düşünürdüm kesinlikle [MENTION=15884]umuttetik[/MENTION]

ufis

0
Aracınız
Arkadaşlar Merhaba ,

2018 Civic Sport Plus 1,5 - 182 HP aracım var. Bursa da yaşıyorum. Aracıma bass ve anfi taktırmak için düzgün işinde iyi profosyonel bir yere gittim. Fakat sadece 1 bass ve 1 anfi ve işçilik için benden 2000-2500 tl arası istedi. banada açıkçası çok pahalı geldi. Kişiye verdiğiniz fiyat pahalı değilmi dediğimde bana verdiği cevap '' Bu araçta işçilik çok her kez yapamaz '' oldu. Bende şöyle bir mantık yürüttüm. Bu araçta 11 adet fabrikasyon hoperlör var. 11 adet hoperlör var ise kendinden bir anfi sistemide olması lazım. aracın arka taraftaki hoperlöründen çıkış alıp bass bağlasam acaba olur mu ?
Tecrübeli arkadaşlar var ise bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?
Şimdiden teşekkürler

bas kullanacaksanız anfi siz olmaz ayrıca iyi bir anfi vede subwoofer 1500 tl den aşağı alamazsınız ayrıca ucuz anfi ve taklit ürünler var ama kullanmanızı tavsiye etmem

Geri