2018 Elegance m.medyda neden nvigasyon yok...

Aracınız
2018 elegance aldım; m.medyasında neden navigasyon yok; bilmediğim bir özelliğimi var veya yok ise bana m.medya tavsiyesinde bulunabilecek var mı?

2012 elegance fb7
2014 executive fb7
2018 elegance fc5

mturker

Özel Üye
Evet türker bey.

2012 elegance fb7
2014 executive fb7
2018 elegance fc5
Onlarda video oynatma navigasyon vs yok.

Sizdekinden benim aracda da var görünce kahrımdan oldum bu yasdaki arabaya böyle dandik ürün baglanirmi diye.

Makyajlı kasalarda var güzel multimedya,
Ve 2.el bulabilirsiniz 2-3bine.
Sadece soket sök tak yapicaksiniz...

Honda madness

Aracınız
Onlarda video oynatma navigasyon vs yok.

Sizdekinden benim aracda da var görünce kahrımdan oldum bu yasdaki arabaya böyle dandik ürün baglanirmi diye.

Makyajlı kasalarda var güzel multimedya,
Ve 2.el bulabilirsiniz 2-3bine.
Sadece soket sök tak yapicaksiniz...

Honda madness
Hocam bizim senenin makyajlısındakide çok üst düzey değil; ama aynı kasanın exe makyajlısındaki multimedya güzel fakat; o da arka taraftaki klima hortumlarından dolayı bziimkine olmaz dediler.
Yani bu kasada 3 çeşit multi medya var; en basiti bizimki...

2018 eco elegance fc5

mturker

Özel Üye
Hocam bizim senenin makyajlısındakide çok üst düzey değil; ama aynı kasanın exe makyajlısındaki multimedya güzel fakat; o da arka taraftaki klima hortumlarından dolayı bziimkine olmaz dediler.
Yani bu kasada 3 çeşit multi medya var; en basiti bizimki...

2018 eco elegance fc5
Basit demek hakaret sayılır en dandığı bizimkisi :)
Ben utandım ilk zamanlar tuslarina basarken açıkçası, insan bı tık iyi olanını koyar.

Honda madness

mturker

Özel Üye
Siz değiştirdinizmi?

2018 eco elegance fc5
Valla inanirmisiniz arabayı adam etmekten daha ona sıra gelmedi 3-5 ay sonra nasipse.
Bı üst model multimedya nasipse düşünüyorum bı tık o bölgeye bakınca görüntü hoş olsun yeterli benim için, özellik o kadar mühim değil.

Honda madness

Aracınız
Valla inanirmisiniz arabayı adam etmekten daha ona sıra gelmedi 3-5 ay sonra nasipse.
Bı üst model multimedya nasipse düşünüyorum bı tık o bölgeye bakınca görüntü hoş olsun yeterli benim için, özellik o kadar mühim değil.

Honda madness
Hocam; bugün ikinci el az kullanılmış 32 gb android bir tane multimedyayı montaj dahil 1450 tl ye aldım; ilk fırsatta resmini paylaşırım.

2018 eco elegance fc5

Geri