FC5 Fabrikasyon BRC LPG enjektör takırtısı

zero

0
Aynen hocam. Benim yol ayarı da düzgün yapılmamış. Her usta her bayi bir değil.
>Adam görünce şok oldu bu motorun düzeni ne biçim ya?
10 15 tl ücreti var getiriyor usta Salı takacak, takmadan önce eliyle bir söktü dediğiniz gibi ses tok bir sese dönüştü tak tak sesi gitti. Brc biraz sesli o kaldı geriye. Bir de benim geçiş sıcaklığı 50 derece onu 40 edelim diyorum. Ne dersiniz?

geçiş sıcaklığı konusu..daha önce forumda da bahsi geçmiş diye hatırlıyorum... ama nerede bilemedim şimdi.
LPG kullanıcısı arkadaşların da eminim bir fikri vardır bu konuda. ben de duymak isterim aslında.
bana sorarsanız motorun iyice ısınması, ve geçişin ondan sonra olması daha sağlıklı olur derim. zaten araç bir nev-i sigara içiyor LPG yakarken :) bir de soğukken direk LPGyi dayamak vicdansızlık olur bence. zaten havalar ısınıyor ve motor çok çabuk geçiş ısısına ulaşıyor. arada fazladan yakacağı birkaç kuruş benzini de "helaldir" yaksın derim. toplamda ederi ne olacak ki sonuçta :)
e tabi... benzin 6.00 olunca durumumuz böyle. siz de haklısınız.. Araplara yalaka, ABD ye "müttefik", petrol havzalarının ortasında bir ülkede "dünyanın en pahalısını" yakıyoruz!
bu ne yaman çelişki anne :(

Aracınız
geçiş sıcaklığı konusu..daha önce forumda da bahsi geçmiş diye hatırlıyorum... ama nerede bilemedim şimdi.
LPG kullanıcısı arkadaşların da eminim bir fikri vardır bu konuda. ben de duymak isterim aslında.
bana sorarsanız motorun iyice ısınması, ve geçişin ondan sonra olması daha sağlıklı olur derim. zaten araç bir nev-i sigara içiyor LPG yakarken :) bir de soğukken direk LPGyi dayamak vicdansızlık olur bence. zaten havalar ısınıyor ve motor çok çabuk geçiş ısısına ulaşıyor. arada fazladan yakacağı birkaç kuruş benzini de "helaldir" yaksın derim. toplamda ederi ne olacak ki sonuçta :)
e tabi... benzin 6.00 olunca durumumuz böyle. siz de haklısınız.. Araplara yalaka, ABD ye "müttefik", petrol havzalarının ortasında bir ülkede "dünyanın en pahalısını" yakıyoruz!
bu ne yaman çelişki anne :(
Hahha aynen hocam ağlasak mı gülsek mi bilemedim. Biz lpg olsun mu olmasın mı yı geçtik geçiş sıcaklığını bir kaç derece düşürme derdine girdik sanırım bişeyler in göstergesi bu

zero

0
budur ! :)
hepi topu 10 15 liralık kauçuk zımbırtı.. ayıptır.. bence ta Japonya ya haber verilmeli bu savsaklık :)

Geri