2018 FC5 kasada Bluetooth sorunu

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba herkese,

2 sene önce zar zor aldığım 0 Civic 1.6i vtec ELegance aracımda son zamanlar bluetooth ile ilgili bağlanma sorunu yaşıyorum. araca bindiğimde araçla bağlantıyı kuruyorum. konuşmada ve çağrı almada sıkıntı yok fakat telefondan müzik açtığım zaman ya hiç çalmıyor ya da şarkının 10. saniyelerinde donuyor, çalmıyor. Ekranda bağlı görünüyor ama ister kendi telefon dosyasından açayım ister youtube'dan açayım çalmıyor hiçbir şekilde. uzun yol yapan biri olarak da tahmin edebileceğiniz gibi bu durum oldukça can sıkıcı bir hal almaya başladı.

Konu ile ilgili servisle konuştuğumda multimedya sistemini güncelleyelim ondan olabilir dedi ama pek inandırıcı gelmedi.

Aynı sıkıntıyı yaşayan veya çözen arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim...

Aracınız
Civic FC5 2018
Kullanma kılavuzunda bluetooth için bazı marka model telefonlarla uyumlu çalışmayabilir, bağlantıda gecikmeler yaşanabilir diye yazıyor. Önceki telefonum LG-G3 idi sürekli bağlantı kesiliyordu. Silip yeniden tanımlıyordum birkaç gün sonra yine donmalar oluyordu. Şimdi Galaxy A50 kullanıyorum ilk zamanlarda bu problem hiç olmadı sonrasında telefona güncelleme geldi ondan sonra yine benzer durumlar oldu. Şu an telefonun çağrı geçmişini görüyorum ama rehbere erişemiyorum mesela. CD takıp şarkı dinleyincede donma oluyor nadiren. Sinir bozucu bir durum haliyle. Servisin güncelleme yapması sorunu çözebilir hocam denemekte fayda var.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
açma kapama düğmesine 8-10 saniye basılı tutunca yeniden başlatıyordu kendisini o şekilde deneyin benim açtığım konuda vardı bunun anlatımı,

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
normalde kontağı kapatıp anahtarı çektiğinizde multimedya kapanmaz standby a geçer, komple kapatmak için yeniden başlatmanız gerekir, multimedya 7 gün 24 saat aktif çalışıyor aslında haliyle zaman içerisinde sapıtıyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
açma kapama düğmesine 8-10 saniye basılı tutunca yeniden başlatıyordu kendisini o şekilde deneyin benim açtığım konuda vardı bunun anlatımı,

Ekrana reset attığımda da aynısı oluyordu ama tekrar deneyeceğim. Bilgi için teşekkürler.

Geri