2018 Honda civic gösterge paneli ışığı açma kısma çalışmıyor.Lütfen yardım

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar 2018 Honda civic gösterge paneli ışığını açmaya kısmaya yarayan panelin sağında bulunan çubuğu sağa sola çeviriyorum ancak ekran ışığı açılıp kısılmıyor.Yardımcı olabilecek biri varımı?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar 2018 Honda civic gösterge paneli ışığını açmaya kısmaya yarayan panelin sağında bulunan çubuğu sağa sola çeviriyorum ancak ekran ışığı açılıp kısılmıyor.Yardımcı olabilecek biri varımı?
Yanılmıyorsam far kapalı iken ayar yapılamıyordu.

Aracınız
Civic FC5 2020

siz söyleyince aklıma geldi, denedim bende de olmuyor, ışık sonuna kadar açık şuan ve açılıp kısılmıyor demekki bir ayarlarını kapattık, çözümü bilen çıkacak mı bakalım. Yada 10bin bakım yaklaşıyor gidince sorucaz.

Aracınız
Civic FC5 2018
siz söyleyince aklıma geldi, denedim bende de olmuyor, ışık sonuna kadar açık şuan ve açılıp kısılmıyor demekki bir ayarlarını kapattık, çözümü bilen çıkacak mı bakalım. Yada 10bin bakım yaklaşıyor gidince sorucaz.
Otomatik far devreye girdiğinde akşam yapınca oluyor.Sanırım normalde de bu sekilde calisiyor. Anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
Gündüz ayarlamaya izin vermez tam karanlıkta ayar yapabilirsiniz alacakaranlıkta far bile açılsa ayar yaptırmadığı oluyor tam karanlıkta deneyin olur

2020 fc5 elegance 1.6 benzin

Geri