2018 model fc5 kasa lpg li honda civic almayı düşünüyorum alsammı???

Saygılı vede değerli arkadaşlar ,yeni kasa civic almayı düşünüyorum fc5 2017 veyahut 2018 model lpg li ,bu arabın hani c sütününda çökme harici ,herhangi bir kronik sorunu ,insanın midesini bulandıran mesela fb7 kasadaki gibi lpg de giderken benzin göstergesi düşmesi gibi yok kontağı açacaksın yok 1 dakika bekliceksin gösterge yerine gelecek gibi ,mide bulandıracak herhangi bir sorunu varmı ,sanırsam lpg göstergeside dijitalmiş ,bu göstergelerde herhangi bir sıkıntı oluyormu ,benzin veyahut lpg göstergelerinde doğru göstermeme gibi yani uzun lafın kısası ,sinir edecek herhangi bir sıkıntısı varmı ,almamı tavsiye ediyormusunuz,performansı nasıl,güzel arabamı bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum ???

kayhanbozkus

0
Yönetici
Lpg de benzin gostergesi dusmesi mide bulandiriciysa ki bence cok buyuk bir problem degil gocuk sorunu size kafayi yedirir diye dusunuyorum. Fb7 kasa da kullandim yaklasik 3 sene su anda da Fc5 kasa var konfor olarak kesinlikle Fc5 ama dedigim gibi gosterge dusme olayina bu kadar takilabiliyosaniz yarin bir gun alacaginiz yeni kasada gocuk sorunu olursa hayat size izdirap olur.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arabayı sıfır almıycamki göçük sıkıntısı arabada varsa vardır kaporta ya bakınca belli olur yoksa yoktur sonradan çıkacak hali yok

Aracınız
LPG li araçların LPG göstergesi genellikle tutarsız çalışır bu LPG ye has bi durumdur, Honda ile ilgili değil. LPG beyinini tuş ile düzenli olarak kalibre ederek doğruluğunu yakalarsınız. Zaten zamanla bir depo ile kaç km gidebileceğiniz belli oluyor zamanla. Kaldı ki benzininiz depoda olması gerekiyor. Göçük mevzusu sonradan da ortaya çıkabiliyor, zaten bu sorunu yaşayanlar sonradan olanlar. Göçük mevzusu caninizi sıkıyor ise bir kere daha düşünün.

Honda Civic FC5 ECO Executive Otomatik

ben hondaya meraklı insan değilim sadece jetta ve focusun otomatiği çift kavrama olduğundan, yüksek miktarda masraf açabiliyor deniyor, ondan civiğe yöneldim, oda göçükten eksik kalmaz,

ayrıca opel vectra lpgli kullandım ne benzin göstergesinde nede Lpg göstergesinde düşme oluyordu

Aracınız
ben hondaya meraklı insan değilim sadece jetta ve focusun otomatiği çift kavrama olduğundan, yüksek miktarda masraf açabiliyor deniyor, ondan civiğe yöneldim, oda göçükten eksik kalmaz,

2002 yılından beri honda cvt şanzuman kullanan biriyim cvt gücü bakımından cok orta yakıt tasarufu ve arıza bakımından en düşük şanzuman ayrıca konforlu dur bakımları zamanında yapılır ise çok sıkıntısız tercihin çok iyi f5 cvt 10 numara tercih bende fb7 den fc5 gecicem fazla takılma orasına burasına hasta olursun benim gibi al kurtul

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri