Civic FC5 2018 parlemet civic kuş pisliği lekesi sorunu

Aracınız
Civic FC5 2019
2018 parlemet civic aracimda kuş pisliği lekesi kaldi temizlettim dikatli bakınca bulutlanma lekele var, aracimi boyaciya götürdüm herhangi bir exta durum yillarca açılmaz dedi , kurumsal bir yıkama firmasına gittim kısa zamanda iyice beyazlar dedi, morel bozucu bir durum sizce bu bulut lekesi şuan dikkatli bakinca belli oluyor kısa zamanda dahami kötü olucak, doğu ilinde yaşadığım için kar da yağdığında kar asidide etkilermi? Yorum ve önerinilerimizi bekliyorum teşekkürler..

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
2018 parlemet civic aracimda kuş pisliği lekesi kaldi temizlettim dikatli bakınca bulutlanma lekele var, aracimi boyaciya götürdüm herhangi bir exta durum yillarca açılmaz dedi , kurumsal bir yıkama firmasına gittim kısa zamanda iyice beyazlar dedi, morel bozucu bir durum sizce bu bulut lekesi şuan dikkatli bakinca belli oluyor kısa zamanda dahami kötü olucak, doğu ilinde yaşadığım için kar da yağdığında kar asidide etkilermi? Yorum ve önerinilerimizi bekliyorum teşekkürler..
Sadece iz olarak kalıyor. Herhangi bir açılma vs olmaz.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
aracımda sadece o iş için sürekli 1 paket ıslak mendil bulundundururum gördüğüm an silerim 48 saati geçtikten sonra iz belirginleşmeye başlıyor. ama boyanın yüzeyinede sık sık boya koruma uygulayın o biraz daha sürenin uzamasını sağlıyor size silmek için

akif

0
Aracınız
Önce ki aracım 2010 model focus'tu koyu griydi onda da dediğiniz gibi kuş pisliği olmuştu sildim yıkadım ama orada gölgesi kalmıştı adana'nin ve İzmir'in yaz sıcaklarını yediği halde 2 yılın sonunda orada ekstra defermasyon olmamıştı.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri