2019 civic dizel c sütun göçük oldu :/

Premium Araç 7000 km de arkadaşlar bu sabah kalktıgım iki tane üst üste göçük olmuş. Honda plaza marmaya gittim göçük onarım ekibimiz yok dediler honda cemi aradım bakalım dediler gittim ve 1000 tl ücret istediler. Göcük onarım yapılacak ve arka stoplar acılarak dolgu sıkacaklar falan.Araba garantili bu 1. Sorum fabrikayımı arasam nasıl bir yol izlemeliyim?
2.Bu yöntem işe yararmı daha sonradan bu sorun devam edermi bilen varmı?
3. Ben arabayı degistirmeyi düşünüyordum satarken fiyatı etkileyen bi durummudur?

SM-J510FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sanayide bir göçük onarımcıya yaptırdım. Silikonla çektiler temiz işçilik yaptılar.çekiçle çok fazla düzeltmeye gerek kalmadan çekince büyük kısmı düzeldi şu an %90 oranında düzeldi Video atıcam.

Dükkan sahibi usta 2018 yılında servisten gelen 80 tane aracı yaptığını söyledi genelde ya sağ taraf yada her iki taraftada olduğunu söyledi.Benim göçük sol tarafta sağda bişey yok. ARacın dış etkenlerden olabilcegini söyledi.umarım öyledir de kronik değildir

gunesec

Özel Üye
Sanayide bir göçük onarımcıya yaptırdım. Silikonla çektiler temiz işçilik yaptılar.çekiçle çok fazla düzeltmeye gerek kalmadan çekince büyük kısmı düzeldi şu an %90 oranında düzeldi Video atıcam.

Dükkan sahibi usta 2018 yılında servisten gelen 80 tane aracı yaptığını söyledi genelde ya sağ taraf yada her iki taraftada olduğunu söyledi.Benim göçük sol tarafta sağda bişey yok. ARacın dış etkenlerden olabilcegini söyledi.umarım öyledir de kronik değildir

Yaptırdığınıza sevindim, ne kadara mal oldu?

Aracınız
Civic FC5 2017
Güzel fiyat, servis de büyük ihtimalle aynını yapacaktı. İyi olmuş.
servis dolgu malzemesi sıkıyor kuruması ıcın de aracı bir günn yatırıon orada suan bin TL filan dı onarımı . çok dert etmemek lazım bügun yaptırıon yarın okuzün tekı gelıp carpıyor.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri