2019 Civic göçük sorunu devam ediyor mu?

Aracınız
Civic FC5 2019
Toyota Corolla vs Honda Civic - Hangisi?

Bence kesinlikle Honda Civic!

Hocam bizim de ilk tercihimiz honda olmuştu. İkisini de test edip hondada karar verip kapora bırakmıştık. Ama işte yukarıdaki söylediğim sebeplerden dolayı corolla aldık. Anladım ki hondanın tutumu servislerine ve de özellikle bayilerine de aynı şekilde yansımış :( Hondadan aldıkları cesaret diye düşünüyorum. Şimdilik keşke civic alsaydım demedim inşallah da demem. Kimseye de neden civic aldın demem çünkü gerçekten güzel araç. Allah hepimize araçlarımızı kazasız belasız mutlu günlerde kullanmamızı nasip etsin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Honda servisleri her şeyiyle berbat; bu honda Türkiye'nin politikalarını kim belirliyorsa; kim personelini eğitiyorsa; kim personeline otomatik cevaplar verdiriyorsa hepsi toptan göçük sorunu yaşasın demek geçiyor içimden ama demiyceğim.
Göçük sorunu bazılarında var veya yok, Artısıyla Eksisiyle değerlendirilip yine Honda Civic alınacak. Çünkü Fiyat teknoloji Motor Şanzıman değerlendirilince göçüğüne rağmen Civic vazgeçilmeyecek gönlünüzü ferah tutun.
Ayrıca ülkede ikinci el piyasasına çıkın kazasız araba kalmamış 5, 6 bin lik kazası olunca "bişeyi de yokmuş" der olduk; arabaların üstü dolu izleriyle dolu . Bu durumda kim takar göçüğü.
Her şeyi hesaba katınca Civic yerine alınabilecek bir araba söyleyin ülkemiz şartlarında...
Şanzımanı sıkıntılı, bataryası var, Lpg takılmıyor, piyasası yok, parçası ekstra pahalı, fiyatı gereksiz pahalı gibi sorunlar çıkıyor.
Bütün bunların haricinde Honda sahipleri için tek duam Allah kimseyi mecbur bırakmasın Honda servislerine, Onlarıda bildiği gibi yapsın ne diyelim.

Hayatımda hiç honda aracım olmadı ama honda benim içimde hep ayrı bir yerdeydi. Sahip olmasam bile farklı bir sempatim vardı. Ki benim gibi kaç binlerce kişi vardır. Keşke honda bu tutumu sergilemeseydi de içimdeki honda olarak kalsaydı. Bu konuda gerçekten üzgünüm :( Servislerine ek olarak yaşadığımız acı tecrübenden dolayı bayilerini de bu konuma alabiliriz. Ama her bayi aynıdır demeyeyim eminim hakkını veren hakkıyla işini yapan bir çok bayisi vardır. Bizim şanssızlığımız demek daha doğru olur. Kimsenin günahını almayalım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hayatımda hiç honda aracım olmadı ama honda benim içimde hep ayrı bir yerdeydi. Sahip olmasam bile farklı bir sempatim vardı. Ki benim gibi kaç binlerce kişi vardır. Keşke honda bu tutumu sergilemeseydi de içimdeki honda olarak kalsaydı. Bu konuda gerçekten üzgünüm :( Servislerine ek olarak yaşadığımız acı tecrübenden dolayı bayilerini de bu konuma alabiliriz. Ama her bayi aynıdır demeyeyim eminim hakkını veren hakkıyla işini yapan bir çok bayisi vardır. Bizim şanssızlığımız demek daha doğru olur. Kimsenin günahını almayalım.

Toyota'da gayet güzel bir araç hocam (y) Kendi şartlarınıza göre en makul şeçimi yapmışsınız, tekrardan hayırlı olsun :)
Ayrıca bakım maliyetleri ve kullanım deneyimizi de paylaşırsanız seviniriz :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Toyota'da gayet güzel bir araç hocam (y) Kendi şartlarınıza göre en makul şeçimi yapmışsınız, tekrardan hayırlı olsun :)
Ayrıca bakım maliyetleri ve kullanım deneyimizi de paylaşırsanız seviniriz :)

Sağolun hocam :) Gerçekten şu an memnunum. 150 km oldu kullanalı çok fazla kullanamadım. Sakin kullanıcıyım yakıt ortalaması 7-7,5 arası geziyor. Biraz performanslı kullanırsam 8,5 kadar çıkıyor ama hiç üstüne çıkmadı daha. Viraj alışını gerçekten beğendim. Oldukça güven veriyor. Adaptif CC gerçekten şehir içinde çok kolaylık sağlıyor. Trafik yorgunluğunu sanırım minimuma indirecek. Daha önceden üst segment bir araçta ( bmw ya da audi olabilir ) adam elinde telefonla oynarken önüne bakmıyordu ışıklara gelince araç durdu ağzım açık kalmıştı :) şu an o duyguyu yaşamanın mutluluğunu yaşıyorum :)

Not : Aracımda lpg yok az kullanacağım için taktırmayı düşünmüyorum.

Geri