Civic FC5 2019 Civic Hb Navigasyon Kapalı Gelmiş

Merhaba,
2019 model Civic Hb Sport Plus 182 bg araç satın aldım. Araç İngiltere için üretilmiş ancak pandemi döneminde Türkiye’ye de satılmış. Aracımın navigasyonu aktif değil. GPS çalışıyor ama ekranda No image yazıyor. Bu durumu yazılımla çözebilirmiyim? Araç garanti kapsamı dışında kalır mı? Yazılım atıldığını servis anlarmı? Ankara’da yaşıyorum. Yönlendirebileceğiniz kişi varmı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, herkese iyi bayramlar dilerim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benimde aracım 2020 1.5 182 bg manuel elegance güvenlik paket bende de aynı sorun var. Bu araçlar avrupa pazarı için üretilmiş ülkemizde pandemiden dolayı satışa sunulmuş. Mutluhan yetkili servisine sordum düzeltemeyeceklerini söylediler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Haritayı güncellemeyi denediniz mi sorunu çözebilir siteden yada yotub arama yaparsanız bulursunuz gerçi navigasyon bir işe yaramıyorda bilgisayar usb bellek gerekli o kadar

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba,
2019 model Civic Hb Sport Plus 182 bg araç satın aldım. Araç İngiltere için üretilmiş ancak pandemi döneminde Türkiye’ye de satılmış. Aracımın navigasyonu aktif değil. GPS çalışıyor ama ekranda No image yazıyor. Bu durumu yazılımla çözebilirmiyim? Araç garanti kapsamı dışında kalır mı? Yazılım atıldığını servis anlarmı? Ankara’da yaşıyorum. Yönlendirebileceğiniz kişi varmı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, herkese iyi bayramlar dilerim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba hocam. Ben sizin yerinizde olsam Android auto kullanırdım. Hem güncel harita, hem de aracınızın multimedyasını kullanmış olursunuz. Bende araç navigasyonu var fakat güncelleme yapmama rağmen tam anlamıyla güncel değil.

Geri