Civic FC5 2019 eco elegance önden ses

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar aracımı 0 aldım şuanda 3500 km de. Otomatik şanzıman. Aracım kalkışta sol ön taraftan düşük devirde tırlama gibi bir ses geliyor. Servise götürdüm ustaya dinlettim sesi duydu baktı bulamadı. Motordan mekanikten gelmediğini söyledi. Bir gün aracı bırakman lazım söküp bakarız dediler. Bende güvenedim sanayi de bir ustaya gösterdim o da gaz kelebeği olduğunu söyledi, duyma bu sesi dedi. Ama rahatsız ediyor gerçekten, düşük devirde oluyor sanki birşey sürtüyor titretiyor gibi. Hızlanınca geçiyor. İzmitteyim yardımcı olacak arkadaş olursa sevinirim. Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam şimdi serviste işim bitti ve sesi buldular. Motor demetini sabitlediler kapuyu açıp. Şuan hiçbir problem yok sonunds kurtuldum ? Sen de göster Haldıza durumu anlat test sürüşüne bile gerek yok direk dediğimi yaptır.
Bu motor demetini kontrol edin desek servis nerden bahsettiğimizi anlar değimi?
Ben kayserideki servise götüreceğim çünkü.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bahsettiğiniz kısmın fotoğrafını atabilir misiniz hocam
Hocam şimdi serviste işim bitti ve sesi buldular. Motor demetini sabitlediler kapuyu açıp. Şuan hiçbir problem yok sonunds kurtuldum Sen de göster Haldıza durumu anlat test sürüşüne bile gerek yok direk dediğimi yaptır.

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar aracımı 0 aldım şuanda 3500 km de. Otomatik şanzıman. Aracım kalkışta sol ön taraftan düşük devirde tırlama gibi bir ses geliyor. Servise götürdüm ustaya dinlettim sesi duydu baktı bulamadı. Motordan mekanikten gelmediğini söyledi. Bir gün aracı bırakman lazım söküp bakarız dediler. Bende güvenedim sanayi de bir ustaya gösterdim o da gaz kelebeği olduğunu söyledi, duyma bu sesi dedi. Ama rahatsız ediyor gerçekten, düşük devirde oluyor sanki birşey sürtüyor titretiyor gibi. Hızlanınca geçiyor. İzmitteyim yardımcı olacak arkadaş olursa sevinirim. Teşekkürler

2017 eko extuve aracim var 73 binde senin dedigin gibi ses geliyordu onemsemedim bir ay bindim sonra servise gittim sanjumandan dediler ve bakmamiz lazim dediler biraktim ertesi gun usta aradi sanzuman degisecek dedi gittim bakimin birisi serviste yapilmamisti ama garantiye girdi sorun yapmadilar ve 3 gun once aldim araci sifir sanzuman takildi ve cok guzel oldu abi bence bi gotur garantisi varsa

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam şimdi serviste işim bitti ve sesi buldular. Motor demetini sabitlediler kapuyu açıp. Şuan hiçbir problem yok sonunds kurtuldum Sen de göster Haldıza durumu anlat test sürüşüne bile gerek yok direk dediğimi yaptır.

Merhaba hocam dün randevu alıp haldıza götürdüm ve dediğiniz gibi motor demeti dedikleri şeydenmiş bana da gösterdiler çok basit birşeymiş. Şu anda ses yok çok teşekkür ederim yardımınız için. Bir de direklerden ses geliyordu onu da söyledim , söküp yalıtım yaptılar 3 saatte işim bitti. Sorunsuz şuanda içim rahatladı :)

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam bu motor demeti olarak bahsettiğiniz yerin fotoğrafını yükleme şansınız var mı acaba? Bahsettiğiniz ses ön camın önündeki havalandırma kanallarından zırıltı şeklinde gelen bir ses miydi acaba?

Merhaba hocam dün randevu alıp haldıza götürdüm ve dediğiniz gibi motor demeti dedikleri şeydenmiş bana da gösterdiler çok basit birşeymiş. Şu anda ses yok çok teşekkür ederim yardımınız için. Bir de direklerden ses geliyordu onu da söyledim , söküp yalıtım yaptılar 3 saatte işim bitti. Sorunsuz şuanda içim rahatladı :)

Bende aracı Ekimde aldım makyajlı kasa araç şuan 4 bin kmde aynı sol ön torpidonun ordan o trim sesi geliyor cızırtı gibi düşük hızlarda ve kalkışlarda 3 kez gittim Trabzon Beyazlı Hondaya yapamadılar.Ön kısmı komple sökelim dediler kabul etmedim.Motor demeti dediğiniz şey fotoaunu alabilir miyiz ?

LG-H870 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynı sıkıntı benim aracımda da var. Özellikle bu konuyu dikkate alıp konuyu açtığınız için teşekkürler ama konu ile ilgili nasıl bir çözüm bulunabilir? Motor demeti nerededir nasıl birşeydir?

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynı sıkıntı benim aracımda da var. Özellikle bu konuyu dikkate alıp konuyu açtığınız için teşekkürler ama konu ile ilgili nasıl bir çözüm bulunabilir? Motor demeti nerededir nasıl birşeydir?

Hocam çok basit bir işlem ama neresi bilmiyorum motor demeti motora giden tüm bağlantılar diye biliyorum. Onları ayırıyorlar birbirlerine çarpmıyor ve ses kesiliyor. Ben gittim hatta başkası da gitti sorun çözüldü. Servise söyleyin anlarlar.

Geri