Civic FC5 2019 fc5 basinc kabi sizdirmasi

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaslar merhaba 2019 model eco elegance aracimda bu gun tespit ettigim basinc kabinin preslenen kenarlarinda sogutma sivisi sizmmis arac hararet gormedi 52.000 km hep servis bakimli basina daha once boyle birsey gelen varmi pazartesi servise basvuracagim.Image1656180793.155813.jpgImage1656180816.046682.jpgImage1656180827.572503.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba bende ikna olmadigim soyledim bir kac gun bekleyip gene sizinti varmi yokmu ko trol edicem ki bence ayni sekilde sizinti yapicak ozaman mecburen degisecekler

Garantiyi alın görün işte milyarlar alıyor lar bizlerden iş garantilik olaya gelince fasa fiso ben bozdum garantiyi bu çakallara para yedireceğime kendim yiyorum güzel bi usta buldum işimi de ona yaptırıyorum

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Merhaba bende ikna olmadigim soyledim bir kac gun bekleyip gene sizinti varmi yokmu ko trol edicem ki bence ayni sekilde sizinti yapicak ozaman mecburen degisecekler

Sok iğne ucunu iki üç kere şüphelendiğiz ek yerine götür sonra at anahtarı önlerine...

Honda madness

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu sabah gene kacak tespit ettim servisi aradim teknisyenimiz yok araci birakin pazartesi yardimci oluruz dediler honda turkiyeyi arayip sikayet ettim 40 dk sonra destek olmak icin ariyoruz diye servis dondu arac tekrar servise gitti3 saatlik inceleme sonucu olarak birsey yok dediler bu arada teknisyen ustaya isaret edip hava tutma dedi benim gordugumden habersiz olarak benim israrimla yanimda kontrol sonucu bariz sizinti tespit edildi degismeyi bakul ettiler parca siparis edip arayacaklar bakalim. Surec hakkinda bilgi vermeye devam edecegim

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu arada servis ustalarinin teknik bilgiside zayif kapagi sokup aparat takip 1 bar hava basmasi gerekirken tahliye hortumundan hava basyorlar kapat ventili zaten terse calisiyor boyle kontrol yapiyorlar sok oldum bunlara emanet aracimiz

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu sabah gene kacak tespit ettim servisi aradim teknisyenimiz yok araci birakin pazartesi yardimci oluruz dediler honda turkiyeyi arayip sikayet ettim 40 dk sonra destek olmak icin ariyoruz diye servis dondu arac tekrar servise gitti3 saatlik inceleme sonucu olarak birsey yok dediler bu arada teknisyen ustaya isaret edip hava tutma dedi benim gordugumden habersiz olarak benim israrimla yanimda kontrol sonucu bariz sizinti tespit edildi degismeyi bakul ettiler parca siparis edip arayacaklar bakalim. Surec hakkinda bilgi vermeye devam edecegim

Yüzde yüz değişimi onaylanır aslın da ilk gittiğinizde yapılması gereken birşeydi bu işler servisten de kaynaklı gittiğiniz servisi başka alternatifini varsa değiştirin

Geri