Civic FC5 2019 Fc5 Eco Excutive

Abiler Arkadaşlar 2019 eco excutive aldım 2. El olarak bayiden yeni donanım değil şerit takip gibi özelliği olandan değil dikkat etmem gereken tavsiyesi bulunan varsa yorumda bilgilendirirse sevinirim Şimdiden Teşekürler İyi akşamlarIMG_1108.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
öncelikle aracınız hayırlı olsun. eco exelerde honda sensing yani şerit takip, çarpışma önleyici, adaptif cruise kontrol vs yok. 1.5 182 hp olanlarda var. dikkat etmeniz gereken tek şey dikkatli kullanmanız iyi günlerde kullanın..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

öncelikle aracınız hayırlı olsun. eco exelerde honda sensing yani şerit takip, çarpışma önleyici, adaptif cruise kontrol vs yok. 1.5 182 hp olanlarda var. dikkat etmeniz gereken tek şey dikkatli kullanmanız iyi günlerde kullanın..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekür ederimm bilgi eksikliğim gitti

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Koray14414 Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, araç kaç km de? Dikkat etmeniz gereken çok bir şey yok otomatik vitesin park ederken kullanımını bilmiyor iseniz forumda arama yapıp öğrenebilirsiniz, diğer detaylar için forumları biraz karıştırın (y)

@Koray14414 Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, araç kaç km de? Dikkat etmeniz gereken çok bir şey yok otomatik vitesin park ederken kullanımını bilmiyor iseniz forumda arama yapıp öğrenebilirsiniz, diğer detaylar için forumları biraz karıştırın (y)

30 binde hocam Amin sağolun honda bayi müdürü uzun yol git gel olarak kullandığı için biraz modeline göre fazla ama zaten ben pek kullanmıyorum km normal emsallerine döner zamanla birde 170-180 bin tl vermezdim zaten sıfır olacağına böyle daha iyi fb7 de vardı bundan önce otomatikdi ondan yana sıkıntım yok

Geri