Civic FC5 2019 makyajlı executive plus multimedya tavsiye

Ad Soyad
Erhan
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba multimedya cihazına uygulama yükledim sonra yeniden başlattım ve cihaz birdaha açılmadı. sanırım yazılımsal bir sorun oluştu. yeni bir multimedya alsam ne almalıyım? her cihaz uyumlu olur mu? malum orjinal cihazda bazi araç ayarları yapılıyordu çarpışma önleyici alarm kapı kilitleri vs. Tavsiye edeceğiniz bir cihaz olursa sevinirim.

Ad Soyad
Erhan
Aracınız
Civic FC5 2019
Tabi birde sesli asistan sorunu var cihaz çalışmadığı için sesli asistan da çalışmıyor başka marka alsak yine çalışmayacak büyük ihtimal

Ad Soyad
Erhan
Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün Honda servisten birinin önerisi üzerine İstanbul da bir tamirciye gittim usta biraz uğraştı ama sonuç alamadık ustanın söylediğine göre sistemi yeniden yüklemeye çalıştı ama cihaz tepki vermiyor işlemci de sorun olabilirmiş şimdilik ilk önce işlemci değişecek fiyat 325dolars daha kötüsü ekran kartı da arızalı olabilirmiş öyle olursa komple kart değişmesi gerekiyor onun fiyatı ise daha belli değil inşallah işlemci ile kurtarırım.

Ad Soyad
Erhan
Aracınız
Civic FC5 2019
Evet arkadaşlar multimedya cihaz tamir edildi toplam masraf 4500 TL bu arada benim cihaz in navigasyon uygulaması bozuktu tamirci yazılımı yeniden yüklemiş artık navigasyon da normal çalışıyor bizim araca (executive plus) başka multimedya da takılmıyor Honda yenisine 60,000 TL gibi bir fiyat veriyor tamir olması harika oldu.

Geri