Civic FC5 2019 Yeni Civic Exec + için 215x50xR17 en iyi kış lastiği hangisi?

Aracınız
Civic FC5 2018
215 50 r17 lastik kullanan biri olarak bende Sava tercih ettim, jant 16 olsa Nokian alacaktım, gajayu17 inç olunca fiyat ikiye katlıyor Sava alıp geçtim memnunum, ankarada ikamet ediyorum, uzun yolda kullanıyorum aracı, 4 ay için +1500 TL vermek istemedim, 16 inç jant kullanan arkadaslar Nokian alabilir, 17 inç kullananlara Sava alabilirler(2018 üretimi 355 tl ye almıştım)

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben sadece ön tekerlere Kışık takılmasını önermem, Ön tekerler giderken arka tekerlerin kayma ihtimali çok fazla, Jantlar sizin yaşamınızdan önemli değil diye düşünüyorum.

Sava markasını öneririm ben Honda da denemedim ama bizim minibüs var onunn arka tekerleri sava kışlıktı karda sürüş performansı son derece güzeldi milleti n cıkamadıgı kaldıgı yerlerden ben zincir siz cıkmıstım ...

Honda için sadece on tekerlerre kışlık taksak ne olur ki acaba ...sürekli yazlık ı cıkar kışlıkı tak bu seferde jantları çizdirmeye lim... Yorumunuz u bekliyorum...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sava markasını öneririm ben Honda da denemedim ama bizim minibüs var onunn arka tekerleri sava kışlıktı karda sürüş performansı son derece güzeldi milleti n cıkamadıgı kaldıgı yerlerden ben zincir siz cıkmıstım ...

Honda için sadece on tekerlerre kışlık taksak ne olur ki acaba ...sürekli yazlık ı cıkar kışlıkı tak bu seferde jantları çizdirmeye lim... Yorumunuz u bekliyorum...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Araç kayarsa kontrol edemezsiniz. Düz yolda bile spin atabilirsiniz. Çok tehlike bir durum!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri